Nowy Jork: Za lustrem w swojej łazience dokonała tajemniczego odkrycia (NAGRANIE)

Jedna z mieszkanek Nowego Jorku poczuła, że z jej łazienki wydobywa się zimne powietrze. Za lustrem znalazła przejście do tajnego, pustego apartamentu. Film bije rekordy, obejrzały go miliony.

Samantha Hartsoe wynajmuje trzysypialniowy apartament w Nowym Jorku razem z  dwójką współlokatorów. Od jakiegoś czasu kobiecie nie dawał spokoju uciążliwy przeciąg w łazience. Idąc tym tropem odkryła, ze zimne podmuchy powietrza odczuwalne są w okolicy lustra. Postanowiła sprawdzić co się zanim znajduje i dokonało zaskakującego odkrycia. Było tam tajne odkryła tajne przejście do innego pustego mieszkania.

Uzbrojona w młotek i latarkę postanowiła zbadać tajemnicze miejsce. Apartament był opuszczony, na ziemi stały worki foliowe i puste butelki po wodzie. W łazience były tylko rury, brakowało natomiast prysznica i toalety. Miejsce nie nadawało się do zamieszkania. Kobieta opuściła apartament przez drzwi frontowe, które wyprowadziły ją na korytarz budynku. O tajemniczym przejściu do pustego mieszkania nie wiedział nawet zarząd budynku – podają media.

AL

Czytaj również:

Fala imigrantów na granicy: DHS wzywa pracowników do pomocy

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię