Czy nad Chicago pojawiło się UFO? Oceńcie sami (video)

Latający obiekt

W Chicago, podobnie jak i w innych dużych miastach w USA, mieszkańcy uwielbiają spędzać czas na zagospodarowanych dachach wysokich budynków. Powietrze jest znacznie czystsze, a widoki są naprawdę zapierające dech w piersiach.

Właśnie na jednym z takich tarasów w Chicago doszło do niesamowitego zdarzenia. Otóż jedna z mieszkanek miasta, Aiyana, zauważyła UFO. Mało tego, całe zajście udało się jej sfilmować!

Na video widać wyraźnie czarny obiekt unoszący się wysoko nad Wietrznym Miastem. Zapytana o więcej informacji na temat niezidentyfikowanego obiektu latającego, Aiyana powiedziała: „Dosłownie nie mam pojęcia, co to było. Nie jestem w stanie tego nawet porównać z czymkolwiek. Była to kula z dwoma długimi sznurkami lub paskami zwisającymi z niej. Poczułam totalne zmieszanie i szczerze mówiąc trochę mnie to przeraziło”.

Czytaj również: 30 ciekawostek na temat agenta 007 – Jamesa Bonda

Szukając odpowiedzi, przyjaciel Aiyany opublikował wideo na YouTube. Podczas gdy niektórzy komentatorzy sugerowali, że był to balon, inni to odrzucili, pisząc takie rzeczy, jak: „Nigdy nie widziałem balonu, który po prostu wisi nieruchomo na świeżym powietrzu w taki sposób. Powinien się przesuwać, nawet jeśli tylko trochę”. Ktoś inny stwierdził: „Wygląda to jak coś zwisającego z helikoptera, z wyjątkiem tego, że nie ma helikoptera”.

Zobacz też: 10 artystów jednego przeboju z lat 80

Aiyana wyjaśniła, że ​​obserwowała UFO tak długo, aż przestała go widzieć, mówiąc: „Wydawało się, że po prostu unosi się powoli na południowy wschód bez żadnego innego większego ruchu. Pokonał kilka mil w około 20 minut”.

Jak na razie nikt tak dokładnie nie wie, czym był tajemniczy przedmiot unoszący się w powietrzu

APP

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię