Grupa Anonymous upubliczniła wiadomość skierowaną bezpośrednio do Putina (video)

YouTube

Wszystko wskazuje na to że grupa Anonymous szykuje się do zmasowanego ataku:

Tłumaczenie:

„Witamy prezydencie W. Putinie,

Czekaliśmy bardzo cierpliwie na twoją odpowiedź na nasze ostatnie żądania. Niestety, jesteśmy coraz bardziej zniecierpliwieni twoją postawą i chcemy zobaczyć jak powłóczysz nogami (poddajesz się). Wszystko wskazuje na to, że postanowiłeś zignorować naszą obecność, w związku z tym postanowiliśmy stworzyć specjalną operację specjalnie dla ciebie. (W tym momencie są wymienione operacje grupy Anonymous z przeszłości dotyczące Rosji i Putina, ale nie tylko ) „Panie Putin, powinien się pan wstydzić za swoje groźby inwazji na Szwecję i Finlandię. Zagroziłeś inwazją w przypadku gdy kraje te włączą się do NATO. Włamaliśmy się na stronę urzędu antymonopolowego, Kremla, Russia Today i wielu innych związanych z tobą stron. Władymirze Putinie, myślisz ze to przypadek? Nie, to nie przypadek. Mamy zamiar upublicznić wszystko, co było utajniane przez lata. Z czasem uda nam się odkryć i upublicznić wszystkie kłamstwa którymi karmisz swoich poleczników, i swój naród którym (nadal) rządzisz. Wyciągniemy wszystkie trupy z twojej szafy ( idiom oznaczający „odkryjemy wszystkie twoje najciemniejsze sekrety”).

Nasze żądania są następujące:

1. Żądamy uznania praw Ukrainy

2. Podania się do dymisji

Zawiodłeś jako prezydent w swoich w obietnicach chronienia bezbronnych. Zawiodłeś w swoich obowiązkach zarówno jako prezydent jak i człowiek. Zawiodłeś również swoich współpracowników i tych, którzy tobie zaufali.

Wzywam wszystkich hakerów na świecie by uderzyć w kłamstwa Putina. Szukajcie, przekopujcie tak, aby kamień nie został na kamieniu.

Władimirze Putin, uważamy, że daliśmy ci wystarczająco dużo czasu na odpowiedź jak również zastanowienie się nad tym jak postępujesz. W zamian wywołałeś jeszcze większą wojnę. Nigdy nie zapomnimy kłamstw a imiona tych, którzy stracili życie czasie twoich rządów, będą zapamiętana na zawsze. Spodziewaj się nas w każdej chwili.”

Czekamy z niecierpliwością na rozwój sytuacji. Niech zwycięży prawda!

ZSS

 

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię