North Shore Chamber Music Festival zaprasza na doroczną galę Funduszu Stypendialnego Arkadego Fomina 2022 Stars of Tomorrow!

Tegoroczna doroczna gala funduszu stypendialnego Arkady Fomin odbędzie się w PianoForte Chicago, 5 marca o godzinie 7:30 pm.

Gala będzie również transmitowana bezpłatnie na żywo w międzynarodowym kanale The Violin Channel – https://theviolinchannel.com/

Od 2015 roku North Shore Chamber Music Festival przyznaje stypendia ponad 45 utalentowanym młodym artystom z całego świata, a wszystko to dzięki hojności wielu wspaniałych indywidualnych miłośników muzyki i sponsorów.

Arkady Fomin Scholarship Fund (AFSF) został stworzony przez North Shore Chamber Music Festival, aby uczcić i uwiecznić spuściznę i ducha Arkadego Fomina, znanego skrzypka, nauczyciela i dyrygenta, którego inspiracja i przewodnictwo wpłynęły na życie setek artystów, w tym wielu z najlepszych współczesnych wykonawców.

AFSF przyznaje stypendia edukacyjne utalentowanym młodym i akademickim muzykom z całego świata, pomagając im w rozwoju artystycznym oraz wspierając ich w najbardziej kształtujących latach ich życia.

W tym roku przedstawionych zostanie trzech genialnych nowych stypendystów Funduszu Stypendialnego Arkady Fomin – amerykańska skrzypaczka Fiona Khuong-Huu, hiszpański pianista Raúl Canosa i amerykańska młoda wiolonczelistka Bethany Bobbs.

Podczas koncertu usłyszymy również stypendystę AFSF z roku 2017, wspaniałego skrzypka Joshue Browna, klarnecistę festiwalu Ilya Shterenberga i pianistkę Angelę Yoffe.

 

Arkady Fomin zmarł w 2014 roku, pozostawiając po sobie ogromne dziedzictwo muzyczne oraz wielu uczniów i kolegów. Jego inspiracja wpłynęła na życie setek artystów, w tym wielu z najwybitniejszych współczesnych artystów.

Nagroda jest przyznawana w drodze niekonkurencyjnej procedury. Kandydaci są weryfikowani przez anonimowy komitet doradczy, który wydaje profesjonalne rekomendacje ściśle zgodne z celami nagrody.

Osoby chcą wesprzeć AFSF mogą przekazać donacje na stronie https://donorbox.org/nscmf-afsf.

Więcej informacji na temat koncertu można znaleźć na stronie https://nscmf.org/concert/2022-stars-of-tomorrow-gala-concert/

Chamber Music Festival – Spring 2022 – Zaproszenie

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię