Musk oszalał? Wzywa Putina na… pojedynek!?

źródło: instagram.com/elonrmuskk

Wydawać by się mogło, że powoli zaczynamy się przyzwyczajać do szalonych pomysłów Elona Muska. Ale dzisiaj nasz ekscentryczny miliarder zdecydowanie podniósł poprzeczkę.

Jak doskonale wiemy, właściciel SpaceX za swoje ulubione narzędzie komunikacji ze światem zewnętrznym wybrał Twittera – to właśnie tam przedstawia swoje najnowsze pomysły i opinie. Tym razem chyba nawet jego najwięksi fani unoszą brew w niedowierzaniu. Otóż Elon Musk wyzwał na pojedynek… Władimira Putina.

„Niniejszym wyzywam Władimira Putina na pojedynek. Stawką będzie Ukraina” – napisał na swoim koncie na Twitterze Elon Musk

W kolejnym poście na Twitterze Musk oznaczył oficjalne konto rosyjskiego prezydenta i zapytał „zgadzasz się na walkę?”.

Nie jest tajemnicą, że od początku rosyjskiej inwazji, Elon Musk angażuje się w pomoc Ukrainie. Co tym razem wykombinował? Czy ukrywa jakiegoś super asa w rękawie? A może na jego konto włamał się jakiś haker i umieścił tweeta? Jakkolwiek by nie było, Musk chyba zapomniał że toczy się prawdziwa wojna i chyba nikt nie dał mu prawa do stawiania na szali Ukrainy. A może jest coś, o czym nie wiemy?

 

Wygląda na to, że strona rosyjska, a przynajmniej Dimitrij Rogozin – były zastępca przewodniczącego rządu Federacji Rosyjskiej jest przekonany, że pomysł Muska jest śmiechu warty. W swoim wpisie ( komentując post Muska) przytoczył fragment bajki Aleksandra Puszkina pod tytułem „Bajka o popie i jego parobku Osiłku”. Sugeruje, że Musk jest za slaby i że dla Putina byłaby to jedynie strata czasu.

Co wydarzy się w najbliższych dniach? Poczekamy – zobaczymy.

Co grozi rosyjskim samolotom naruszającym zamkniętą przestrzeń powietrzną?

Posłuchaj:

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię