Sekretne wskazówki szamanów

Znaki w naszym życiu, które powinniśmy nauczyć się zauważać jak najszybciej

1. Kiedy idziesz ulicą i widzisz leżące na ziemi pióro, weź je i zabierz do domu. Można je włożyć do wazonu, powiesić lub zostawić na półce. To potężna ochrona, którą daje Ci niebo.
2. Zbieraj kamienie z rzek. Mają wielką moc i energię.

 

3. Spróbuj z całych sił pomagać innym. Jeśli nie możesz dać im radości, to chociaż nie szkodź.
4. W życiu bywają trudności ,ale to chwilowe.
Poważne trudności to poważna sprawa, ale to tak jak z chmurami.
Czasem na niebie zbierają się ciemne chmury, ale kiedy już spadnie deszcz zobaczysz piękne błękitne niebo.
5. Aby zbliżyć się do swoich marzeń, zrób chociaż jeden krok. Nie bój się trudności; one zawsze są i będą istnieć. Życzę Ci szerokiej drogi w Twoich staraniach.
6. Twoją najważniejszą zasadą moralną powinno być nie wyrządzenie komuś krzywdy. Ta zasada w Twoim życiu powinna być bardzo stanowcza:
” Nigdy nikomu nie zrobię krzywdy…”
7. Kiedy staniesz się źródłem szczęścia dla
żywych istot, sam staniesz się szczęśliwszym człowiekiem. Jeśli stałeś się źródłem cierpienia dla innych, jako pierwszy staniesz się nieszczęśliwszy.
8. Co najmniej jedną godzinę w ciągu dnia pozostań w ciszy… Potrzebujesz tego tak samo
jak komunikacji.
9. Umiejętność kochania jest najwyższą umiejętnością, jaka istnieje na ziemi. Naucz się kochać wszystkich, nawet swoich wrogów.
10. Zwykle nazywamy naszą przeszłość ” pięknym czasem „, ” pięknymi dniami „.
To jest błąd. Bardzo ważne jest, aby zrozumieć, że każda chwila w Twoim życiu jest tym samym pięknym czasem.

11. Nie ma doskonałej religii i wiary, nie ma wśród nich lepszego Boga. Więc módlcie się do kogo chcecie, ale pamiętajcie o tym przykazaniu żyjcie według sumienia, szanujcie swoich przodków ,i kochajcie ich.
12. Jeśli masz możliwość, aby zmienić świat, najpierw zmień siebie. Naucz się korzystać z energii radości.
13. Jest bardzo piękne powiedzenie:
” Ręką dobroczyńcy nigdy niech nie będzie pusta…” Postaraj się dać pieniądze potrzebującym i tym, którzy mają niewiele. Kwota nie jest istotna; ważny jest sam proces.
14. Życie jest cholernie krótkie pomiędzy czasem. Nie trać go na wulgaryzmy płacz ,czy złośliwości. Lepiej czynić dobro.
15. Jeśli kochana Tobie osoba złości się na Ciebie nawet jeśli nie jesteś winny, przytul ją i trzymaj mocno, a ona się uspokoi.

16. Jeśli czujesz się źle ze swoją duszą i czujesz smutek po prostu śpiewaj. Zaśpiewaj to, czego chce Twoja dusza. Ona czasem chce pogadać…
17. Pamiętaj zawsze: Bóg nie jest jeden. Bóg jest szczytem góry, jest wiatrem ,drzewem odnajdziesz go w każdej żywej istocie.
18. Jeśli postanowiłeś coś zrobić, nie wątp w siebie. Strach powoduje, że wycofujesz się z właściwej drogi. Nie trać nadziei, jeśli coś nie wyszło za pierwszym razem. Każde małe zwycięstwo przybliża Cię do Wielkiego.
19.Cała zazdrość mimo wszystko wraca do Ciebie. Po co ci to? Żyj spokojnie … Nie zazdrość nie ma powodu do zazdrości.

20.Częściej się uśmiechają, a ludzie uśmiechają się do Ciebie, bliscy i samo życie.
21. Jeśli chcesz być szanowany, traktuj innych z szacunkiem.
22. Nie pij. W ogóle nie pij. Alkohol zabija Twoje ciało, mózg i duszę.
23. Niczego nie żałuj , nawet tego co wydaje Ci się niepotrzebne. Wszystko, co się dzieje w Twoim życiu jest Ci potrzebne, wyciągnij lekcje.
24.Słuchając dobrej muzyki, oczyścisz się z negatywnej energii nagromadzonej w ciągu dnia. Muzyka jest piękną medytacją, zdolną do tworzenia poczucia harmonii ze sobą.

 

25. Aby odciążyć swoją duszę, a nie zaciskać serca, płacz kiedy tego potrzebujesz.
26. Kiedy kobieta kupuje produkty, kupuje szczęśliwe dni dla swojej rodziny. Każdy świeży, piękny, dojrzały i przyjemnie pachnący owoc lub warzywo – to szczęśliwy i spokojny dzień w życiu tej rodziny.
27. Jeśli czujesz, że coś Cię niepokoi, zacznij wykonywać płynne ruchy z Twoim ciałem w formie tańca. W ten sposób oczyścisz swoją energię i oczyścisz umysł z cierpienia.

14 kwestii, które są w życiu ważniejsze od pieniędzy

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię