Ranking najseksowniejszych gwiazd w średnim wieku

Fot. Pinterest

W świecie gwiazd nie brakuje takich, które pomimo swojego dojrzałego wieku nadal błyszczą i wyglądają tak jakby upływ czasu ich nie dotyczył.

Zachwycają wszystkich idealną figurą i nieskazitelną cerą wolną od jakichkolwiek zmarszczek. W wielu przypadkach za tajemnica gwiazd związaną z ich wyglądem stoi zasobny portfel, który pozwala na korzystanie z usług najlepszych klinik medycyny estetycznej. Mimo to, wielu z nas i tak z podziwem obserwuje celebrytów, którym nadal udaje się oszukiwać czas.

Jeden z popularniejszych brytyjskich portali randkowych zdecydował się na przeprowadzenie ankiety wśród swoich użytkowników – spytano ich o atrakcyjność znanych celebrytów w średnim wieku. Wyniki badania pozwoliły na stworzenie rankingu najseksowniejszych gwiazd po 50. roku życia. Na szczycie znalazła się Kylie Minogue – australijska piosenkarka, która pod koniec maja skończyła 53 lata. Miejsce na podium znalazły również Liz Hurley i Jenifer Aniston.

Fot. Instagram elizabethhurley1

Badanie przeprowadził portal Ourtime, który skierowany jest do dojrzałych singli szukających nadal lub ponownie swojej drugiej połówki. W pewnym momencie wśród administracji portalu pojawił się pomysł aby sprawdzić, które ze słynnych gwiazd po 50-tce postrzegane są jako najbardziej atrakcyjne.

W ankiecie wzięło udział 1500 użytkowników portalu – najwięcej głosów otrzymała Kylie Minogue. Australijska piosenkarka już wkrótce – 28 maja obchodzić będzie swoje 53 urodziny, mimo to wciąż może chwalić się młodym wyglądem. We wszystkich wywiadach artystka zapewnia, że nigdy nie korzystała z operacji plastycznych w celu polepszenia swojego wyglądy, rzadko też decyduje się na wstrzyknięcie botoksu.

 

Media zainteresowane życiem gwiazd nie dają za wygraną i usilnie przeprowadzają rozmowy z chirurgami na temat zabiegów, którym rzekomo artystka miała się poddać, wśród nich wymienia się m.in mini-lifting twarzy oraz zabieg zwany liposculpture. W zestawieniu Ourtime, tuż za Minogue miejsce znalazła 56-letnia Liz Hurley oraz 53-letnia Jenifer Aniston. Ankietowani użytkownicy portalu docenili również urodę Jennifer Lopez, Helen Mirren, Cindy Crawford, Nigelli Lawson.

Fot. Instagram @justjared

Ranking dotyczył również panów – kobiety, będące użytkownikami portalu odpowiadały na pytanie, z którymi zagnanymi mężczyznami umówiłyby się na randkę. Panie najczęściej wskazywały na George’a Clooneya, Brada Pitta, Colina Firtha i Hugh Jackamana. Wysokie miejsce w zestawieniu znalazł również były prezydent USA – Barack Obama.

„365 dni: Ten dzień” zmiażdżone przez krytyków – czy słusznie?

Posłuchaj podcastów: 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię