Premiery książkowe na styczeń 2023

Styczeń 2023 roku będzie obfitować w interesujące premiery książkowe. Wśród najciekawszych tytułów znajdziemy zarówno powieści, jak i komiksy oraz książki popularnonaukowe.

1. „Nieodłączni” Jojo Moyes

Jedną z ciekawszych premier jest nowa powieść autorstwa Jojo Moyes, znanej i lubianej autorki „Zanim się pojawiłeś” i „Szczęśliwego nowego roku”. Jej nowa książka, „Nieodłączni”, opowiada historię młodej dziewczyny, która po stracie rodziców zostaje przygarnięta przez bogatych wujostwa. Gdy dziewczyna dorasta, zaczyna odkrywać prawdę o swojej rodzinie i musi zmierzyć się z trudnymi pytaniami dotyczącymi swojej tożsamości i przyszłości.

2. „Mroczne dusze” James Dashner

Wartym uwagi jest „Mroczne dusze”, nowa powieść sci-fi autorstwa Jamesa Dashnera, znanego z serii „Labirynt”. Książka opowiada historię młodego chłopca, który trafia do tajemniczego miasta pełnego niebezpieczeństw i tajemnic. Chłopiec musi walczyć o przetrwanie i odkryć prawdę o swojej przeszłości, zanim będzie za późno.

3. „Thorgala. Król barbarii” – Grzegorz Rosiński i Jacque Martini

Fani komiksów będą zadowoleni z premiery „Thorgala. Król barbarii”, kolejnego tomu popularnej serii komiksów autorstwa Grzegorza Rosińskiego i Jacque’a Martiniego. Komiks opowiada historię Thorgala, młodego wojownika z plemienia barbarzyńców, który zostaje porwany przez kosmitów i wyrzucony na obcej planecie. Thorgal musi walczyć o przetrwanie i odkryć tajemnicę swojego pochodzenia.

4. „Zdrowy styl życia w 21 wieku” dr Mark Hyman

Na koniec warto wspomnieć o książce „Zdrowy styl życia w 21 wieku”, autorstwa znanego lekarza i eksperta ds. zdrowego odżywiania dr Marka Hymana. Książka sięga po najnowsze badania naukowe i oferuje praktyczne porady dotyczące zdrowego stylu życia w dobie wszechobecnych zagrożeń zdrowotnych, takich jak choroby cywilizacyjne czy zanieczyszczenie środowiska. Autor przedstawia również konkretne wskazówki dotyczące diety i aktywności fizycznej, które pomogą nam zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie.

Ogólnie rzecz biorąc, styczeń 2023 roku będzie obfitować w ciekawe premiery książkowe dla różnych grup czytelników. Od powieści przepełnionych emocjami i tajemnicami, po komiksy pełne przygód i niebezpieczeństw, aż po książki popularnonaukowe oferujące praktyczne porady i wskazówki. Bez względu na to, jaki rodzaj literatury nas interesuje, na pewno znajdziemy coś dla siebie.

10 ras psów, które zostały gwiazdami literatury i filmu

Posłuchaj podcastów:

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię