Telefon ważniejszy dla Amerykanów od psa, randki, kawy a nawet seksu

envato

Jak się okazuje posiadanie telefonu w obecnych czasach jest ważniejsze od wypicia filiżanki ulubionej kawy czy spotkania z ukochaną osobą.

Według danych pochodzących z najnowszego sondażu portalu SimpleTexting.com, przeprowadzonego wśród właścicieli telefonów komórkowych w całych Stanach Zjednoczonych wynika, że 40 procent ankietowanych wolałoby pozbyć się na miesiąc swojego psa jak odstawić na ten czas swojego smartfona. 72 procent zrobiłoby to samo z alkoholem, kawą a nawet z ukochaną osobą.

Jakkolwiek większy procent osób biorących udział w sondażu preferuje pozbycie się na miesiąc swojej drugiej połówki jak swojego ulubionego czworonoga.

Wśród ankietowanych 47 % osób wybrało by wspólne zamieszkanie ze swoimi rodzicami czy teściami, 44 % aby zatrzymać swój telefon zgodziłoby się pełnić przez 5 dni funkcje ławnika w sądzie a 56 % osób z tzw. Generacji Z, (ludzie urodzeni w drugiej połowie lat 90. i po 2000 roku) zrezygnowałoby z seksu, aby móc korzystać z dobrodziejstwa jakim jest ich telefon. Warto dodać, że wśród osób o większym stażu sex na szczęście; 53 % w tym dla 60 % panów, jest ważniejszy od telefonu.

SimpleTexting.com zauważa, że nasze przywiązanie do telefonów jest w dzisiejszych tak ważne, że 53 % Amerykanów wolałaby zrezygnować z najpiękniejszych wakacji jak pozbyć się na 30 dni swojego telefonu. Jeszcze inni w tym większość młodych ludzi zapłaciłoby tysiące dolarów rocznie, aby korzystać z możliwości dzwonienia czy tekstowania do swoich rodziców, znajomych i przyjaciół.

I jak tu żyć bez telefonu?

JR

Autosabotaż – czym jest i jak sobie z nim radzić

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię