Usterka silnika samolotu zmusiła załogę do lądowania maszyny. Na pokładzie gwiazda programu”Top Model”

Zgodnie z informacją podaną przez przedstawicieli Polskich Linii Lotniczych LOT, jeden z samolotów pasażerskich, tuż po starcie na Okęciu, zmuszony został do awaryjnego lądowania.

W oświadczeniu przedstawiciele przewoźnika poinformowali, że w samolocie Boeing 787 nastąpiła usterka silnika. Na pokładzie samolotu, wśród pasażerów była modelka i gwiazda telewizyjna Joanna Krupa która zaistniałą sytuację postanowiła opisać na Instagramie.

Fot. Instagram @joannakrupa

Wylądowaliśmy szczęśliwie. Jesteśmy z powrotem w Warszawie. Wszyscy piloci i stewardessy wykazały się klasą. Brawo dla nich. Czuliśmy się bezpiecznie, nie było paniki, był spokój. Teraz czekamy na następny samolot – przekazała w mediach społecznościowych Krupa.

Jak przekazało przekazało biuro prasowe PLL LOT „W samolocie Boeing 787, o znakach SP-LRF, wykonującym rejs LO21 z Warszawy do Los Angeles, nastąpiła usterka silnika. Zgodnie z procedurą samolot zawrócił na lotnisko w Warszawie – lądowanie odbyło się w asyście służb lotniskowych” – . Dokładne przyczyny awarii nie są jeszcze znane.

Posłuchaj podcastów: 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię