Iluzjonista chce zatrzymać brexit siłą swojego umysłu

0
370
źródło: acebook.com/pg/theurigeller

Siłą umysłu potrafi zdziałać cuda. Wygina łyżeczki, przestawia igły kompasu a na swoich zdolnościach parapsychicznych zarobił krocie. Iluzjonista Uri Geller, bo o nim mowa, zapowiedział, że telepatycznie powstrzyma brexit.

Jak? Szczegółów nie ujawnił. Wiadomo na pewno, że Izraelczyk chce wpłynąć na sposób myślenia brytyjskiej premier Theresy May. Geller nie zrobi tego sam – do pomocy chce zaprząc Brytyjczyków, którzy są przeciwni wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

Brzmi jak żart, ale przygotowania do łamania konserwatywnych umysłów już się rozpoczeły. Iluzjonista wspólnie ze swoimi współpracownikami będzie wpływał na sposób myślenia polityków tak, aby ci zgodzili się na kolejne referendum dotyczące wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Seanse telepatyczne mają się odbywać dwa razy dziennie.

Uri Geller urodził się w 1946 roku w Izraelu. Od dziecka potrafił robić nietuzinkowe rzeczy, m.in. poruszać na odległość różnymi przedmiotami. Jego wyjątkowe zdolności były badane przez ekspertów. W 1971 roku amerykański parapsycholog Andrija Puharich przyznał, że Geller jest wyjątkowy a jego umiejętności – autentyczne.

Do najbardziej znanych dokonań Gellera należą m.in. kasowanie informacji na magnetycznych nośnikach pamięci czy pomoc w odkryciu złóż ropy na terenie Meksyku.

Może jest już na to trochę za późno, ale zrobię co w mojej mocy i wykorzystam moje zdolności parapsychiczne ponieważ martwię się, że Theresa May wyprowadzi Wielką Brytanię z Unii Europejskiej” – powiedział Reutersowi Uri Geller.

No cóż, pozostaje wierzyć mu na słowo.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię