Świat stanął na głowie. Gwiazda internetu sprzedaje wodę po kąpieli

źródło: Envato Elements

Gwiazda portali społecznościowych Belle Delphine sprzedaje wodę, w której się kąpała. Pomysł 19-latki okazał się strzałem w dziesiątkę. Zarobiła 15 tysięcy dolarów.

Ekscentryczna nastolatka z Wielkiej Brytanii ma blisko 4,5 miliona fanów na Instagramie. Skąpe stroje i dziwaczne pomysły są znakiem rozpoznawczym Belle Delphine. Dziewczyna oblewała się m.in. surowymi jajkami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

There is absolutely no reason to this video at all just paying my respects to the egg god ??

Post udostępniony przez Belle 19 (@belle.delphine)

Skąd pomysł na sprzedawanie wody po kąpieli? W rozmowie z „The Guardian” Belle Delphine przyznała, że zrobiła to na prośbę fanów:

Wielu moich fanów pisało, że chciałoby napić się mojej wody po kąpieli. Po głębszym zastanowieniu przyszła mi do głowy pewna myśl: Co, jeśli będę butelkować i sprzedawać wodę, w której się kąpałam?

Woda z mydlinami rozeszła się w okamgnieniu. W ciągu zaledwie trzech dni gwiazda internetu sprzedała 500 sztuk butelkowanej wody z kąpieli.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

i am now selling my BATH WATER for all you THIRSTY gamer boys ? check out my new shop where im selling stuff for you!! www.belledelphinestore.com

Post udostępniony przez Belle 19 (@belle.delphine)

W jednym z ostatnich wpisów na Instagramie 19-latka przyznała, że cały zapas wody został wyprzedany. Dodała, że jest zmęczona ciągłym przesiadywaniem w wannie.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię