To urządzenie może przygotować ulubiony koktail w 25 sekund! Spróbujecie?

0
266
drinks

Drinki z automatu stały się rzeczywistością.

Firma Drinkworks, która jest spółką join venture pomiędzy Keurig Dr. Pepper (Keurig) and Anheuser-Busch, wypuściła na rynek maszynę do robienia koktajli oraz piwa.

Nowe urządzenie kosztuje $399 a wyglądem i rozmiarem przypomina ekspres do kawy. Maszyna do drinków miesza wodę ze sprzężonym dwutlenkiem węgla wraz z mieszanką alkoholową w kapsułce. Drinkworks oferuje koktajle takie jak wódka z limonką, mojito, margaritę, moskiewskiego muła, Long Island Ice Teas oraz piwo.

Kapsułki mieszanek alkoholowych są dostępne w opakowaniach po cztery sztuki  i kosztują $16. W indywidualnej kapsułce znajduje się alkohol plus dodatkowe składniki potrzebne do zrobienia danego koktajlu. Również każda kapsułka ma wydrukowany kod kreskowy, który jest odczytywany przez maszynę. Dzięki temu, Drinkworks nie tylko wie jakiego drinka przygotować, ale również ile dodać do niego wody oraz CO2. Natomiast wyświetlacz dotykowy informuje użytkownika jak dużą szklankę maszyna podstawić.

Drinkworks średnio potrzebuje 25 sekund na zrobienie jednego drinka. Bije to rekordy najszybszych barmanów.

Zobaczcie to cudo

Drinkowe maszyny dostępne są w Missouri i na Florydzie. 30 września Dirnkworks zacznie sprzedaż swojego produktu również w Kalifornii. Mieszkańcy Illinois muszą na barmana na zawołanie jeszcze trochę poczekać.

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię