Ziemniaka z podobizną Jezusa znalazła mieszkanka Szkocji

Nigdy nie wiadomo, co można ujrzeć na zwykłym ziemniaku. Mieszkanka Szkocji, twierdzi, że na skórce jednego z ziemniaków kupionych w lokalnym sklepie, zobaczyła twarz Jezusa.

„Po wypakowaniu ziemniaków na kuchenny stół, zobaczyłam na jednym z nich podobiznę Jezusa. To nie była żadna naklejka ani przebarwienie. To było coś niesamowitego” powiedziała Nikki Halkerstone w wywiadzie dla londyńskiego Southwest News Service.

Jak opisuje gazeta, Halkerstone zrobiła kilka zdjęć na których można było zobaczyć zarysy brody, przypominające, jeżeli nie Jezusa to twarz gwiazdy rocka z lat 70 tych.

„Słyszałam historię ludzi, którzy znajdowali podobiznę Jezusa na różnych warzywach czy owocach, ale nigdy nie przypuszczałam, że coś takiego mnie spotka. Zadzwoniłam do męża, wielkiego sceptyka który po obejrzenia mojego znaleziska, jednoznacznie stwierdził, że to oblicze naszego Zbawcy” dodała Halkerstone.

Niestety, wszystkie osoby zainteresowane obejrzeniem ziemniaka z podobizną Jezusa nie będą mogły tego uczynić, ponieważ trafił już do zupy państwa Halkerstonów.

JR

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię