PLL LOT przedłużyły możliwość darmowej zmiany rezerwacji

Polskie Linie Lotnicze LOT przedłużyły ofertę elastycznego zarządzania rezerwacjami. Możliwość wielokrotnej zmiany planu podróży bez dodatkowych opłat dostępna jest teraz dla biletów zakupionych do 31 marca 2021 roku.

Od 10 września klienci narodowego przewoźnika korzystają już z opcji zmiany planu podróży bez dodatkowych opłat. Początkowo oferta była dostępna dla biletów zakupionych do 31 grudnia tego roku. Mając na uwadze niestabilną sytuację epidemiczną oraz bardzo dobre reakcje pasażerów na nowe udogodnienia, przewoźnik przedłużył jej obowiązywanie. Możliwość nielimitowanej, bezpłatnej zmiany daty i kierunku lotu jest teraz dostępna dla wszystkich biletów zakupionych do 31 marca 2021 roku.

Bezpłatna zmiana rezerwacji oznacza większe bezpieczeństwo i możliwość elastycznego zarządzania planem podróży. Przedłużona oferta obejmuje bilety na wszystkie połączenia LOT-u zakupione od 10 września 2020 roku do 31 marca 2021 roku. Nie zmieniły się natomiast warunki związane z zakupem biletu – wybór nowego terminu lub trasy lotu bez dodatkowych opłat dostępny jest dla całej siatki połączeń krajowych, średniego i dalekiego zasięgu oraz dla wszystkich taryf LOT-u, także najtańszej taryfy SAVER. Ewentualne dopłaty wiążą się wyłącznie z różnicą w cenach biletów w przypadku braku dostępności taryfy, w której dokonano oryginalnej rezerwacji. Liczba zmian w ramach opublikowanego rozkładu nie jest limitowana. Dzięki temu oferta idealnie odpowiada na wyzwania związane z obostrzenia wprowadzanymi przez poszczególne kraje.

W przypadku wyboru nowej daty podróży na tej samej trasie, pasażerowie mogą samodzielnie dokonywać modyfikacji przez stronę LOT.com w zakładce „Zarządzaj rezerwacją”. Zmiany kierunku podróży można dokonać za pośrednictwem LOT Contact Centre lub w biurze podróży, w którym zakupiony został oryginalny bilet.

iar

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię