Wybuchowy wywiad Meghan Markle i księcia Harry’ego dla Oprah Winfrey

fot.YouTube

Jako bolesne i traumatyczne opisała swoje przeżycia w brytyjskiej rodzinie królewskiej Meghan Markle. W wywiadzie telewizyjnym udzielonym Oprah Winfrey powiedziała, że była bliska samobójstwa. Towarzyszący jej książę Harry mówił o braku wsparcia ze trony rodziny.

W wywiadzie wyemitowanym przez telewizję CBS Meghan Markle opowiadała, że jej życie na brytyjskim dworze zaczęło się jak bajka ale szybko zmieniło się w koszmar. Mówiła, że członkowie rodziny królewskiej nie chcieli aby jej nienarodzony jeszcze syn Archie został księciem i że tematem jednej z rozmów był kolor jego skóry.

Zarzuciła też rodzinie królewskiej rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na temat jej i Harry’ego. „Nie wiem jak mogą oczekiwać, że po tym wszystkim będziemy milczeć, po tym jak odgrywali aktywną rolę w rozpowszechnianiu kłamstw na nasz temat” – oświadczyła.

Książę Harry powiedział, że wraz z żoną postanowili opuścić rodzinę królewską z powodu braku wsparcia i zrozumienia. „Odczuwam ulgę i jestem szczęśliwy, że siedzę tutaj u boku mojej żony” – mówił do Oprah Winfrey. Dodał, że gdyby nie związek z Meghan to prawdopodobnie nie opuściłby rodziny gdyż znajdował się w pułapce z czego nie zdawał sobie sprawy.

Zarówno Harry jak i Meghan pozytywnie wypowiadali się o Królowej Elżbiecie „Królowa zawsze traktowała mnie wspaniale” – stwierdziła Meghan Markle.

iar

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię