Politycy PiS zapowiadają ogłoszenie polityki „Nowego Ładu” (video)

fot.YouTube

Bezpieczeństwo zdrowotne Polaków, godna płaca, sprawiedliwy rozwój, rodzina i dom w centrum życia, silne rolnictwo, przyjazna szkoła i kultura, dobry klimat dla firm, czysta energia i czyste powietrze, bezpieczeństwo cybernetyczne, zapewnienie godnego życia seniorom – to część z tematów, które zostaną ujęte w nowym programie Prawa i Sprawiedliwości.

„Nowy Ład” ma zostać zaprezentowany na konwencji w sobotę 20 marca. Dziś PiS zaprezentował klip, który zapowiada ogłoszenie „Nowego Ładu”. W klipie szef PiS wicepremier Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki podkreślają, że rząd prawicy dotrzymuje słowa, a w trakcie pandemii udało się uratować 5 mln miejsc pracy, przeznaczając 200 mld złotych pomocy dla firm. Politycy zapowiadają, że realizacja Nowego Ładu przyspieszy rozwój Polski.

„Myślimy już o przyszłości, dlatego przygotowaliśmy kompleksowy program, który pozwoli Polsce rozwijać się jeszcze szybciej, a Polakom zapewni dobrze płatne miejsca pracy” – mówił Jarosław Kaczyński.

„Czas na polski Nowy Ład, wielki program rozwoju Polski, nasz plan powrotu do normalności i nasza nadzieja na bezpieczną przyszłość” – dodał premier Morawiecki.

Klip zapowiadający ogłoszenie nowego programu prezentowali Natalia Nitek-Płażyńska i prezydent Chełma Jakub Banaszek. Informacje o programie będą publikowane na stronie www.polskinowylad.pis.org.pl 

iar

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię