Lista 10 najpopularniejszych nowości na rynku księgarskim (książki motywacyjne)

Lista 10 najpopularniejszych nowości na rynku księgarskim ( książki motywacyjne )

1. Siła przedsiębiorczości, siła upadku – John Daymond

Książka zmusza do myślenia nieszablonowego. Uczy efektywnego wykorzystywania zasobów i strategii marketingowych. Autor uczy pozytywnego myślenia. Mówi o tym, że nie możemy rezygnować z marzeń, natomiast w sytuacjach „bez wyjścia” zawsze musimy szukać jakiegoś rozwiązania.

2. Przebij Się! – Gary Vaynerchuk

Książka dedykowana głównie osobom chcącym odnieść większy sukces swojej firmy. Autor uczy dosłownie „prowadzi za rękę” i uczy jak dobrze wykorzystywać potencjał mediów społecznościowych dla osiągnięcia celu. Gary Vaynerchuk przedstawia również, jak wielką rolę odgrywa personal branding.

3. 7 nawyków skutecznego działania – Stephen R. Covey

Książka uczy jak zdobywać, rozwijać w sobie swoje dobre nawyki, uczy jak poznać samego siebie, co w rezultacie uczyni nas lepszym człowiekiem, a nasze codzienne działania staną się bardziej efektywne.

4. Tak jak człowiek myśli – James Alleen

Książka wyjaśnia jak wpływ mają nasze myśli na kształtowanie osobowości, a także uczy pozytywnego myślenia i kierowania się sercem.

5. Największy kupiec świata – Og Mandino

Książka zachęca do życia dzięki wierze w siebie, własne siły oraz umiejętności niezwykle cennej, jaką jest pomaganie innym, fabuła książki próbuje udowodnić, że to my kierujemy własnym życiem.

6. DRIVE. Kompletnie nowe spojrzenie na motywację – Daniel H. Pink

W książce znajdziemy opisy różnych systemów motywacyjnych, eksperymenty światowe które zostały opisane w książce mają na celu udowodnić, iż nasza motywacja pochodzi z wielu źródeł, jednym z nich jest nasze wnętrze, wówczas motywacja znajduje się na najwyższym z poziomów.

7. Myśl i bogać się. Jak zrealizować ambicje – Napoleon Hill

Podejmuj własne decyzje i trzymaj się ich, wszystko prowadzi do sukcesu-to myśl przewodnia, która znajdziemy w danej książce.
Autor książki uczy ambicji, przekonuje, że większość ludzi osiąga swój prawdziwy sukces w wieku dojrzałym, opisuje historie ludzi, którzy swój wielki sukces osiągnęli w wieku 40 lat.

8. Filozofia Hustle – N.Patel, P.Vlaskovits, J. Koffler

Książka nakłania do zmian w swoim życiu, poprzez zmiany nawykowe, które sami jesteśmy w stanie wprowadzić w nasze życie z wykorzystaniem swojego potencjału. Autorzy książki uczą jak patrzeć z innej perspektywy niż dotychczas na swoje życie i pracę, którą wykonujemy.

9. Subtelnie mówię F*ck! – Mark Manson

W książce znajdziemy wiele trafnych przemyśleń, które opisują, co dzieje się w naszym umyśle. Porady, jakie daje nam autor skłaniają do głębokich refleksji. Nauczysz się przykładać wagę do tego, co jest dla ciebie naprawdę ważne.

10. Narzędzia tytanów – Timothy Ferriss

Książka opiera się na autentycznych wydarzeniach ludzi, z którymi autor przeprowadzał wywiady na temat ich życia, na tej podstawie opracował taktyki i sztuczki, które mają skłonić do refleksji, oraz pozwolą na pozytywne zmiany w naszym życiu.

 

Historie Sukcesu | Sebastian Stankiewicz – Healthy & Happy Living

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię