Tragedia na planie programu „America’s Got Talent”. Uczestnik jest w stanie krytycznym

Produkcja „America’s Got Talent: Extreme” została wstrzymana po tym, jak jeden z uczestników programu, 41-letni Jonathan Goodwin podczas prób do karkołomnego występu został zmiażdżony przez dwa samochody i spadł z wysokości kilkudziesięciu metrów.

„Odpowiednie służby natychmiast zareagowały i poszkodowany został przewieziony do szpitala, gdzie nadal otrzymuje opiekę medyczną. Nasze myśli i modlitwy są skierowane zarówno do niego jak i jego rodziny. W tej chwili czekamy na dalsze informacje na temat jego stanu” – czytamy w oświadczeniu rzecznika prasowego programu America’s Got Talent: Extreme „W trosce o zdrowie psychiczne naszej ekipy, tymczasowo wstrzymujemy produkcję America’s Got Talent: Extreme. Produkcję planujemy wznowić w późniejszym terminie. Zdrowie i bezpieczeństwo naszej obsady i załogi jest naszym priorytetem” – dodano.

Zobacz także: Pierścień Atlantów – pierścień który daje moc i ochronę

Pierwsze doniesienia informowały o tym, że „Goodwin został ranny podczas wykonywania swojej sztuczki”.

Film opublikowany przez TMZ pokazuje Goodwina wiszącego na kablu w kaftanie bezpieczeństwa pomiędzy dwoma zawieszonymi samochodami. Kiedy samochody zostały wypuszczone z zawieszenia, kaskaderowi nie udaje się w porę wyswobodzić i spaść w dół. Mężczyzna został zmiażdżony przez dwa pojazdy, które po zaledwie paru sekundach stanęły w płomieniach.

UWAGA! FILM TYLKO DLA WIDZÓW O MOCNYCH NERWACH!

 

Jonathan spadł z wysokości kilkudziesięciu metrów i załoga programu była przekonana, że nie żyje. Jednakże według informacji opublikowanej przez „New York Post” mężczyzna w stanie krytycznym został przewieziony do szpitala, gdzie przeszedł operację. Nie wiadomo, w jakim stanie znajduje się obecnie.

Zobacz też: Kariera zgodna z Twoim znakiem zodiaku

W 2019 roku, 41-letni Jonathan Goodwin pojawił się w 13. sezonie serialu „Britain’s Got Talent”, docierając do finału. W kolejnym roku postanowił spróbować swoich sił w USA. W mediach społecznościowych zapowiadał niezwykły występ.

– Jestem w Atlancie, przygotowując nowy numer kaskaderski. Jestem bardzo podekscytowany! – ogłaszał za pośrednictwem Twittera.

Czy trzecia dawka szczepionki jest potrzebna?

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię