Lew – Horoskop na 2022

Lew

Spędziłeś rok 2021 czując się rozdarty między wlewaniem serca i duszy w swoją pracę, starając się osiągnąć ważny cel, a pokazywaniem się najbliższym bliskim, dzięki kwadratowi Saturn-Uran wpływającemu na twoją karierę i strefy partnerstwa. Teraz zdajesz sobie sprawę, że nadszedł czas, aby wprowadzić znaczące zmiany, abyś nie rozprzestrzeniał się tak cienko i mógł cieszyć się nieco większą równowagą między pracą a życiem domowym. Chociaż pierwsza retrogradacja posłańca Merkurego przypada w twojej strefie partnerskiej, podkreślając ten temat, pobudki mogą być powiązane z zaćmieniami 30 kwietnia, 15 maja, 25 października i 8 listopada, które przypadają w twojej karierze i strefie domowej.

W tym samym czasie, gdy szczęśliwy Jowisz spędza większość roku – od 28 grudnia 2021 r. do 10 maja i ponownie od 28 października do 20 grudnia – w swoim domu seksu i intymności, będziesz miał więcej okazji, aby być wrażliwym emocjonalnie i połączyć się na głęboko satysfakcjonującym, psychologicznym i fizycznym poziomie z kimś wyjątkowym. 12 kwietnia jako szczególnie parny, inspirujący moment, w którym będziesz mógł nadać zupełnie nowy, pomysłowy ton w swoim najbliższym związku. A kiedy gigantyczny Jowisz zanurzy się w twojej strefie przygody od 10 maja do 28 października, dostaniesz zapowiedź obfitości nauki, dalekich podróży i rozwoju osobistego, którym możesz cieszyć się jeszcze bardziej w 2023 roku.

 

A jeśli ciężko pracujesz nad przedsięwzięciem zespołowym, od 30 października do 12 stycznia 2023 r. może okazać się trochę frustrujące, ponieważ Mars będzie wsteczny w twojej strefie pracy. Ale jest to również okazja do udoskonalenia sposobu, w jaki pracujesz z innymi i co oznacza dla Ciebie bycie częścią wspólnego wysiłku.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię