Waga – Horoskop na 2022

Waga

Wraz z początkiem roku możesz czuć się bardziej zaniedbany niż odpalony i gotowy do wzięcia 2022 roku za rogi, dzięki swojemu władcy, społecznej Wenus, cofającej się przez strefę domową do 29 stycznia. W tym okresie możesz zająć się starymi emocjonalnymi ranami oraz zrewidować i odświeżyć systemy, wzorce i relacje, na których polegasz dla poczucia bezpieczeństwa. A od 14 stycznia do 3 lutego retrogradacja Merkurego w strefie wyrażania siebie może utrudnić napełnienie zgiełku spontanicznymi, kochającymi zabawę chwilami, których pragniesz. Ale jeśli zobowiążesz się do bycia kreatywnym i podążania z prądem – dwóch mocnych stron, które z natury posiadasz osiągniesz cel.

Gdy przejdziemy do wiosny i osiągniemy pierwsze dwa zaćmienia roku 30 kwietnia i 15 maja, poczujesz ich zmieniający grę efekt w strefach pieniędzy i intymności. Ta księżycowa narracja, która rozpoczęła się pod koniec 2021 roku, dotyczy poziomu komfortu i wartości. Kilka pytań, nad którymi być może teraz się zastanawiasz: Czym chcesz się podzielić? Jak możesz być bardziej bezbronny?

 

Podobnie jak w zeszłym roku, późne lato i część sezonu urodzinowego – od 9 września do 2 października – będzie wiązała się z retrogradacją Merkurego w twoim znaku, co może pomóc ci bardziej skupić się na tym, co chcesz osiągnąć w nadchodzących miesiącach i jak chciałbyś być postrzegany. Jeśli zdasz sobie sprawę, że dodatkowe szkolenie, edukacja lub podróże mogą pomóc ci osiągnąć cel, będziesz miał okazję trafić do książek, podczas gdy zorientowany na akcję Mars spędza mnóstwo dodatkowego czasu w twojej strefie szkolnictwa wyższego od 20 sierpnia do marca 2023 r., Dzięki swojej retrogradacji.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię