Starsza córka Pawła Golca idzie w ślady ojca. Ma talent dziewczyna (VIDEO)

Fot. YouTube

Pawła Golca nikomu chyba przedstawiać na trzeba – to jeden z członków folkowego zespołu z Milówki, Golec uOrkiestra.

Jak widać na załączonym obrazku, młodsze pokolenia zyskują talent po rodzicach – mowa tu o 19 letniej córce Pawła, Mai Golec, która chwali się swoimi zdolnościami wokalnymi w Internecie.

Na ten moment Maja tworzy głównie covery – wzruszyła wiele osób wykonaniem piosenki z filmu „365 dni”, a niedawno zamieściła na Tiktoku nagranie, w którym śpiewa „Toxic” Britney Spears. Jedną z największych jej fanek jest jej mama, Katarzyna Golec, która udostępniła nagranie swojej córki w relacji na Instagramie z podpisem „Ja mam taką dużą córkę?! Nieeee”.

Warto zaznaczyć, że nie jest ona jedyną córką Pawła i Katarzyny – ma o 10 lat młodszą siostrę, Annę, która nie zaistniała jeszcze w sieci poza rodzinnymi zdjęciami szczęśliwej rodziny Golców.

Maja z kolei udziela się w Internecie już od kilku lat. Zaczynała od zabawnych filmików i coverów znanych utworów, ale ma także na swoim koncie własne piosenki – „Ty wiesz” i „Na szczyt”. Obie doczekały się teledysków i obecnie mają po 12 tysięcy wyświetleń na serwisie YouTube.

@majjcia_ Toxic – Britney Spears 💋 #dlaciebie #toxic ♬ dźwięk oryginalny – majjcia

Dziewczynę na tle innych dzieci sławnych muzyków wyróżnia to, że stara się iść własną drogą – nie pokazuje się z rodzicami w mediach i nie nagrywa z nimi utworów. Wyjątek stanowił film na Tiktoku zatytułowany „typowy dzień podczas lekcji online”, gdzie pokazała się z rodziną. Filmik zobaczyło ponad 600 tysięcy osób. Do tej pory Maję Golec na TikToku obserwuje zaledwie 8760 osób, a jej nagrania zebrały łącznie 82,8 tysięcy polubień.

 

14 miejsc na ciekawe i tanie spędzenie weekendu z rodziną w Illinois

 

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię