Elon Musk „zyskał” osiemnastoletnią córkę

Nazwisko „Elon Musk”, często pojawia się w tabloidach. Najczęściej w związku z jego oszałamiającym majątkiem liczącym setki miliardów dolarów. Ten najbogatszy człowiek na świecie znany jest z nader skromnego stylu życia. Rzadko też, mówi o sprawach prywatnych.

Tymczasem ostatnie dni czerwca 2022 przyniosły zaskakujące informacje. Dziecko multimiliardera, raptem w kilka dni po ukończeniu 18 lat złożyło do sądu wniosek o zmianę nazwiska, oświadczając jednocześnie, że z biologicznym ojcem nie chce mieć nic wspólnego. Taka sytuacja dla każdego rodzica jest szokiem. Jednak w przypadku najbogatszego człowieka na planecie, staję się szokiem globalnym.

Cofnijmy się w przeszłość

Elon Musk, urodzony w południowoafrykańskiej Pretorii syn dwojga Afrykanerów od zawsze wykazywał smykałkę do interesów. Już jako nastolatek rozpoczął podróże po świecie, imając się różnych zajęć. W myśl starej zasady „żadna praca nie hańbi”, pracował jako drwal, szeregowy pracownik banku, a w końcu fizyk. Błyskawiczna kariera była zaledwie zapowiedzią mających nastąpić wydarzeń.

Szczęście w biznesie – w miłości niekoniecznie

Przyszły multimiliarder aż pięciokrotnie składał przysięgę małżeńską. Z tych związków narodziło się sześciu synów, w tym bliźniaki, które przy narodzinach otrzymały imiona Griffin i Xavier. I właśnie ten ostatni postanowił, a właściwie postanowiła odciąć się od sławnego ojca. W piątek, 24 czerwca 2022r. sąd przychylił się do wniosku i od teraz Xavier nazywa się Vivian Jenna Wilson.

Vivian Jenna Wilson

Osiemnastoletnie dziecko bogacza nie tylko zmieniło imię ale również nazwisko, wracając do panieńskiego nazwiska matki. Elon Musk, który deklarował poparcie dla społeczności LGBTQ+, naraził się jednak środowisku, publikując w mediach społecznościowych, dwa lata temu zdanie, które długo go będzie prześladować – „Absolutnie popieram trans, ale wszystkie te zaimki są estetycznym koszmarem”, napisał, podważając tym samym tożsamość płciową osób transseksualnych.

W Miesiącu Dumy społeczności LGBTQ+ życzymy Vivian, jej rodzinie i wszystkim osobom transpłciowym akceptacji i wsparcia otoczenia.
Happy Pride!

Szpiegostwo przyprawia o ból głowy? Joe Biden chce wypłacać wysokie odszkodowania

Posłuchaj podcastów: 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię