Chicagowskie hotele na czele listy najlepszych w USA

Chicago ma nie jeden, ale dwa hotele, które po raz kolejny znalazły się w gronie 25 najlepszych w całych Stanach Zjednoczonych.

Jak wynika z dorocznej listy U.S. News & World Report na trzecim miejscu znalazł się hotel The Peninsula a na piątym The Langham (fot.). W ubiegłym roku obiekty te zajmowały drugie i trzecie miejsce.

Ranking najlepszych hoteli przygotowywany od 11 lat przez U.S. News & World Report oparty jest na danych pochodzących z ponad 30 tysięcy hoteli nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale również z Europy i świata.

Przy ocenie każdego hotelu brane są pod uwagę przede wszystkim opinie gości oraz nagrody i wyróżnienia pochodzące z branży hotelarskiej.

 

W 2021 roku tytuł najlepszego hotelu zdobył Four Season Resort Lanai na Hawajach.

Wśród pozostałych hoteli z Chicago U.S. News & World wyróżnił m.in. Four Season Hotel Chicago (27), Trump International Hotel & Tower (41), Waldorf Astoria (101), Thompson Chicago (165) oraz Ritz-Carlton Chicago, który znalazł się dopiero na 209 miejscu tego jakże prestiżowego rankingu.

The Langham, Chicago znajduje się przy 330 North Wabash Ave. The Peninsula przy 108 East Superior Street w centrum Wietrznego Miasta.

JR

photo: ScreenShot YouTube

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię