Jak kupować w T.J.Maxx, Marshalls i HomeGoods, aby zaoszczędzić jak najwięcej?

Sieci sklepów T.J. Maxx, Marshalls, Sierra, HomeSense i HomeGoods należą do TJX Companies, korporacji  zniżkowych domów towarowych.

Większość z nas chociaż raz przekroczyła próg sklepów T.J. Maxx czy HomeGoods w poszukiwaniu markowych ubrań czy mebli po obniżonych cenach.

Każdy z tych sklepów oferuje przecenione produkty znanych i mniej znanych marek każdego dnia. Pomimo tego, że nie potrzebuje specjalnych kuponów, aby kupić produkt po obniżonej cenie, eksperci twierdzą, że jest kilka taktyk, które pomogą nam zaoszczędzić najwięcej.

Kupuj w dni powszednie

Eksperci  twierdzą, że najlepiej udać się na zakupy do sklepów należących do TJX Companies rano w dni powszednie. Również ma znaczenie, który dzień powszedni wybierzemy. Najlepszymi są środa, czwartek i piątek. W te dni jest największy i najlepszy wybór, szczególnie w sklepach T.J. Maxx i HomeGoods.

Sprawdzaj ceny

Ta sama rzecz może mieć różne ceny. Jeśli widzisz dużo tych samych koszulek, którymi jesteś zainteresowany sprawdź  ceny wszystkich. Jeśli T.J. Maxx lub Marshalls kupił koszulki od różnych dostawców ceny mogą się różnić.

Korekta cen

Pamiętaj, że żaden ze sklepów wchodzących w skład TJX Companies nie oferuje popularnych w USA price adjustments – korekt cen. Warto jest przejrzeć wszystkie wieszaki zanim się zdecydujesz na kupno.

Departament The Runway

Niektóre lokalizacje T.J. Maxx mają departament o nazwie The Runway. Jeśli lubisz kupować markowe rzeczy tylko z górnej półki jest to dział dla ciebie. W The Runway znajdziesz wszystko od okularów po buty i płaszcze najlepszych firm światowych nawet o 70% taniej. Lokalizacje sklepów z działem The Runway dostępne są na stronie https://tjmaxx.tjx.com/store/jump/topic/find-help/Runway-Stores/24100001p

Zakupy w dziale The Runway można również robić online https://tjmaxx.tjx.com/store/shop/runway/_/N-1691169990?Nr=AND%28OR%28product.catalogId%3Atjmaxx%29%2Cproduct.siteId%3Atjmaxx%29&tn=7

Poznaj różnice między sieciami sklepów

Jak podaje TJX Companies, w T.J. Maxx i Marshalls  można kupić wszystko, tak jak w regularnych domach towarowych. Po artykuły domowe, w tym meble, do kuchni, mały sprzęt AGD i wystrój wnętrz warto udać się do HomeGoods i Homesense. Sieć sklepów Sierra sprzedaje odzież i sprzęt sportowy. Udając się do właściwego sklepu zaoszczędzić więcej.

Poznaj znaczenie metek

Białe metki oznaczają produkt po regularnej cenie. Czerwone metki – produkt na wyprzedaży. Żółte metki – ostateczna cena wyprzedaży. Niebieskie metki – dany produkt ma inny pasujący do pierwotnego. Fioletowe metki – markowa rzecz z działu The Runway.

Wyprzedaże

Marshalls i T.J. Maxx mają duże wyprzedaże dwa razy w roku. Jedną letnią – w lipcu i drugą zimową – w styczniu.

Otwórz kartę TJX Rewards

Jeśli często robisz zakupy w różnych sklepach TJX Companies pomyśl nad ich otwarciem karty sklepowej. Po otwarciu konta otrzymujesz 10% wartości pierwszego zakupu, zwrot 5% w ramach Rewards podczas zakupów oraz ekskluzywne zaproszenia na zakupy.

 

Wyprzedaż online

Jeśli szukasz wyprzedaży spróbuj https://tjmaxx.tjx.com/store/shop/clearance/_/N-3951437597?Nr=AND%28OR%28product.catalogId%3Atjmaxx%29%2Cproduct.siteId%3Atjmaxx%29&tn=8

Ponad 50% rzeczy, które możesz kupić w sklepie jest teraz również dostępnych na stronie zniżkowej T.J. Maxx.

Spytaj o dodatkowe zniżki

Jeśli rzecz, którą chcesz kupić, jest uszkodzona, a nie ma metki AS IS, sptyaj przy kasie o zniżkę. Z reguły pracownicy udzielają 10% zniżki na uszkodzone przedmioty.

Cena – inna na półce, inna przy kasie. Którą zapłacić?

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię