Jeśli mieszkasz w Chicago i jesteś singlem czas na przeprowadzkę

Istnieje milion powodów, dla których dorosła osoba nie jest w związku. Od kariery, poprzez złe doświadczenia, a na byciu zbyt wybrednym kończąc. Są również tacy, którzy nie potrzebują partnera czy partnerki i wolą w pojedynkę przechodzić przez życie.

Ale jeśli należysz do tej grupy, która szuka i szuka i znaleźć nie może to problemem może być… twój kod pocztowy.

Apartment List, platforma łącząca najemców z ofertami mieszkań za pośrednictwem internetowego rynku, postanowiła wyciągnąć pomocną dłoń szukającym singlom przeprowadzając ankietę i ranking 130 miast w Ameryce. Ankieta miała za zadanie znaleźć najlepsze miast dla singli w USA.

Ranking oparty był na następujących czterech metrykach:

1. Satysfakcja z randek (40%): „Sprawdziliśmy, jak zadowoleni są najemcy z randek w swoim mieście.” mówią przedstawiciele Apartment List, dodając „ Zadaliśmy pytanie: Jak bardzo jesteś zadowolony z możliwości randek w swoim obecnym mieście”.

2. Satysfakcja społeczna (20%): Apartment List przyjrzało się, jak zadowoleni są najemcy z życia towarzyskiego w swoim mieście. Zapytali najemców: „Czy jesteś zadowolony z życia towarzyskiego w swoim obecnym mieście?”

3. Koszty randek (20%): Koszt to bardzo ważny warunek wychodzenia na randki. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na wydatek automatycznie mniej umawiasz się na randki. Przedstawiciel Apartment List tłumaczy: „Przyjęliśmy, że im bardziej opłacalne jest wyjście, tym więcej wyjść na randki bez rozbijania banku i popadania w długi. Nasza statystyka przedstawia średnią cenę dwóch biletów do kina i trzydaniowego posiłku dla dwóch osób w restauracji średniej klasy w porównaniu ze średnią zarobków, które zostały pobrane z Census Bureau American Community Survey 2017 i skorygowane na potrzeby rocznej stopy inflacji.”

4. Procent singli (20%): Procent singli w każdym mieście pochodzi z Census Bureau American Community Survey.

Oto co odkryli. Atlanta i Madison zajęły 1. i 2. miejsce.

Jeśli masz kłopoty z szukaniem towarzystwa, rozważ przeprowadzkę do Atlanty. Miasto to uplasowało się w czołówce rankingu, zdobywając najwyższe wyniki w zakresie satysfakcji z randek i satysfakcji społecznej.. W tętniącym życiem mieście znanym ze sceny muzycznej, drużyn sportowych i jednych z najlepszych restauracji w kraju opcje randek są nieograniczone.

Stolica Wisconsin jest drugim najlepszym miastem dla singli. W Madison aż 98 procent singli stwierdziło, że jest „randkowo” usatysfakcjonowanych. Madison jest również drugim w kraju ulubionym miejsce do wychodzenia na randki wśród kobiet. Panowie do dzieła.

Pierwszą dziesiątkę zamykaja: Waszyngton DC, Bloomington IN, Nowy Orlean LA, Arlington VA, Minneapolis MN, Boston MA, Pittsburgh PA i Alexandria VA.

Posłuchaj podcastów: 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię