Nazywa się Mark Bryan. Ma 61 lat. Nosi szpilki i spódnice. Poznajcie gwiazdę Instagrama

Fot. Instagram @markbryan911

Dzisiejsza moda przełamuje wszelkie stereotypy i ustalone reguły. Zazwyczaj to nastolatkowie znani są z tego, że ubierają się, jak chcą, nie przejmując się krzywymi spojrzeniami starszych osób. Być może dlatego część osób jest tak zaskoczona, pozytywnie bądź negatywnie, gdy dowiaduje się o pewnym mężczyźnie z Instagrama.

Mark Bryan, to 61-letni Amerykanin mieszkający na stałe w Niemczech, który na swoim koncie na Instagramie zdobył już ponad pół miliona obserwujących. Co w takiej ilości przyciąga ludzi do social mediów Marka?

Amerykanin zamieszcza tam swoje zdjęcia, prezentując się w obcasach i spódnicach. Jakkolwiek nie być nastawionym do mężczyzn, którzy ubierają się nie tak, jakby życzyło sobie tego społeczeństwo, nie można Markowi odmówić, że zwraca uwagę, która niewątpliwie mu nie przeszkadza.

Wbrew stereotypom, które niektóre środowiska mogą mieć na temat facetów ubierających się nie w typowy „męski” sposób, Bryan jest zarówno hetero jak i cispłciowy. Do tego, Mark hobbystycznie, z sukcesem trenuje drużynę piłki nożnej, a z zawodu jest inżynierem.

Na szczęście, jego żonie nie przeszkadza sposób prezentowania się jej męża, chociaż nie zawsze jest zachwycona potrzebą uwagi małżonka.

Wracając jednak do samego Instagrama, niektórzy mogli zwrócić uwagę, że w kreacjach mężczyzny przejawia się reguła, gdzie góra jego stroju jest dopasowana w stereotypowo bardziej męski sposób, natomiast dół jest kobiecy. Instagramer twierdzi, że dolna część prezentuje kobietę u władzy, co jest w pewien sposób zasadne, biorąc pod uwagę, że jego ubrania zawsze są eleganckie i pełne powagi.

Posłuchaj podcastów: 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię