Nie dostała bułek do zamówienia – staranowała autem drzwi do restauracji

50-letnia mieszkanka Augusty w Georgii, Belinda Miller, została aresztowana po tym, jak wjechała swoim SUV-em do restauracji „Popeyes Louisiana Kitchen” w miejscowości Lovejoy.

Według lokalnych władz kobieta twierdziła, że jej zamówienie było niekompletne, brakowało w nim bułek, co doprowadziło ją do wściekłości.

Zgodnie z relacją policji, kiedy pracownicy restauracji próbowali uspokoić kobietę, ta wsiadła z powrotem do swojego samochodu i wjechała nim prosto w drzwi wejściowe do Popeyes. Nikt nie odniósł poważnych obrażeń w wyniku zdarzenia.

Kobieta została aresztowana i oskarżona o szereg przestępstw, w tym o wandalizm i naruszenie prawa jazdy. Została zwolniona za kaucją w wysokości 5 000 dolarów.

Restauracja Popeyes, znana z serwowania klasycznych dań kuchni południowej, takich jak kurczak i wafle, była wcześniej świadkiem podobnych incydentów. W 2019 roku w Stanach Zjednoczonych miała miejsce seria przemocy i rozruchów w sklepach Popeyes, w których dochodziło do bójek między klientami o popularną kanapkę z kurczaka. Świat zwariował.

21 ciekawostek na temat pieniędzy i bogactwa

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię