Nie żyje Kirstie Alley! Aktorka przegrała walkę z chorobą w wieku 71 lat!

Fot. Instagram kirstiealley

Zgodnie z informacją podaną do wiadomości publicznej przez dzieci, True i Lillie Parker, aktorka zmarła po krótkiej walce z rakiem.

„Z przykrością informujemy, że nasza niesamowita, zacięta i kochająca matka zmarła po walce z nowotworem, który niedawno odkryto” – napisali w oświadczeniu.

„Była otoczona przez najbliższą rodzinę i walczyła z wielką siłą, pozostawiając nam pewność jej niekończącej się radości życia i wszelkich przygód, które ją czekają” – kontynuowali. „Chociaż była ikoną na ekranie, była jeszcze bardziej niesamowitą matką i babcią”.

W swoim poście na mediach społecznościowych podziękowali także „niesamowitemu zespołowi lekarzy i pielęgniarek” w Moffitt Cancer Center.

Oświadczenie kończy się, gdy True i Lillie dziękują fanom Alley, mówiąc: „Dziękujemy za waszą miłość i modlitwy i prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym trudnym czasie”.

Przyjaciel Alley, John Travolta, złożył hołd aktorce w mediach społecznościowych.

„Kirstie była jednym z najbardziej wyjątkowych związków, jakie kiedykolwiek miałem. Kocham cię Kirstie” — podzielił się zdjęciem zmarłej gwiazdy. – Wiem, że jeszcze się zobaczymy.”

Alley zyskała sławę w 1987 roku, kiedy zagrała Rebeccę Howe w programie NBC Cheers. W 1991 roku zdobyła Złoty Glob dla najlepszej aktorki i nagrodę Emmy dla wybitnej aktorki pierwszoplanowej. Drugą nagrodę Emmy otrzymała za rolę Sally Goodson w filmie Matka Davida w 1994 roku.

Alley pojawiła się także w programach telewizyjnych, w tym Veronica’s Closet, Fat Actress, Kirstie i Scream Queens, a także na dużym ekranie w Star Trek II: The Wrath of Khan (1982), Summer School (1987), Look Who’s Talking (1989), It Takes Two(1995) i Zabójczo piękna (1999).

30 ciekawostek o Marylin Monroe

Posłuchaj podcastów: 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię