Pasażer American Airlines otworzył drzwi awaryjne i wskoczył na skrzydło samolotu

Pasażer, zidentyfikowany jako 33-letni obywatel USA Christian Segura, otworzył drzwi awaryjne i wskoczył na skrzydło samolotu. Do zdarzenia doszło w środę w godzinach wieczornych, już po wylądowaniu samolotu linii American Airlines lecącego z Cali w Kolumbii na międzynarodowe lotnisko w Miami.

Samolot wciąż był w ruchu i wjeżdżał do wyznaczonej bramki, kiedy to Segura otworzył awaryjne drzwi i wskoczył na skrzydło.

Według oficjalnej wersji, Segura zeskoczył ze skrzydła od razu po przybyciu funkcjonariuszy i agentów z US Customs and Border Protection. Został na miejscu aresztowany.

Wszyscy pasażerowie mogli wysiąść z samolotu bez żadnych problemów, powiedział rzecznik American Airlines. „Kiedy pasażerowie przygotowywali się do opuszczenia samolotu przy bramce, jeden z pasażerów otworzył wyjście awaryjne nad skrzydłem i wskoczył na rampę” – powiedział rzecznik w oświadczeniu.

„Klient został natychmiast zatrzymany przez funkcjonariuszy organów ścigania. Wszyscy pozostali podróżni wysiedli bez przeszkód. Dziękujemy członkom naszego zespołu za profesjonalizm i przepraszamy naszych klientów za niedogodności”.

Gen. Hermaszewski: „iPhone ma moc większą niż komputer Armstronga”

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię