Steven Seagal w oparach absurdu składa życzenia Putinowi (video)

Wielkie poruszenie w sieci wywołało nagranie udostępnione przez byłą gwiazdę kina akcji – Stevena Seagala. Mężczyzna złożył serdeczne życzenia urodzinowe Władimirowi Putinowi.

Nie jest to pierwszy taki kontrowersyjny ruch w mediach społecznościowych ze strony byłego aktora. Jest on bowiem znany ze swojej sympatii do rosyjskiego prezydenta oraz zgadza się on z kremlowską propagandą dotyczącą wojny na Ukrainie. Steven Seagal o Putinie napisał też na swoim Instagramie słowami „Naprawdę mam nadzieję, że dostanie wsparcie i szacunek, którego potrzebuje”.

 

Życzenia urodzinowe dla Putina

Steven Seagal o Władimirze Putinie zawsze wypowiadał się przychylnie. Wielokrotnie podkreślał swoją sympatię do rosyjskiego prezydenta, a jego 70 urodziny określał mianem bardzo ważnego dnia. To właśnie wtedy można było usłyszeć kontrowersyjne wypowiedzi byłego aktora. Mówił on, że jego zdaniem panują teraz czasy wielkiej próby, że Putin jest jedynym z największych światowych przywódców oraz prezydentów jakich widział świat.

Były aktor wyraził również nadzieję, że wszystkie obecne problemy niedługo się skończą i wszyscy będą mogli żyć w spokoju. Jednocześnie mówił, że modli się o to by rosyjski prezydent otrzymał wsparcie i miłość na jakie, zdaniem Stevena Seagala, zasługuje.

 

Warto przypomnieć, że Putin był byłym członkiem KGB, do którego dołączył zaraz po ukończeniu studiów. Ukończył potem szkołę dla szpiegów w Moskwie i pojechał do NRD by tam werbować nowych rekrutów. W 1999r. został mianowany na stanowisko premiera przez Borysa Jelcyna. Od tamtej chwili Władimir Putin jako premier, a później prezydent wzorował władze w Rosji i robi to do dnia dzisiejszego. Jego rządy obejmują większość historii postsowieckiej Federacji Rosyjskiej.

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię