Dance Studio „Jump” – spektakl „Zapałki”

0
711

Oto krótka relacja z wspaniałego przedstawienia pt. “Zapałki” zaprezentowanego przez Dance Studio “Jump”.

Przedstawienie to było wsparte również przez naszą platforme, więc zachęcamy do oglądnięcia tej relacji, a tym bardziej do uczestnictwa w następnym przedstawieniu, które już w czerwcu 2018.

___ Video – relacja – “Zapałki” ___

W dniu 21 stycznia 2018 o godzinie 6pm, w sali widowiskowej Guerin Prep miało miejsce artystyczne wydarzenie przygotowane przez Studio JUMP

Zimowy wieczór z Jumpem rozpoczął się kolorowym widowiskiem “Grająca szafa” w którym najmłodsi  czyli Mini Jump zgotowali publiczności muzyczny prezent z energicznie wytańczonymi i pięknie wyśpiewanymi, znanymi  utworami! Ta muzyczna podróż rozpoczęta  w latach 60 tych a zakończona wspólcześnie – zaskarbiła serca publicznosci, która owacyjnie reagowała na ich popisy!

Druga część programu zatytułowana “Zapałki” przeniosła widzów w zupełnie inne klimaty.

Opowieść o biednej dziewczynce, oparta na motywach bajki Hansa Christiana Andersena, skradła serca widzów. Zmodyfikowana bajka, zawierająca w sobie  głębokie przemyślenia –  okazła się być przesłaniem dla każdego. Uświadamiała  jak wielką moc posiada człowiek, ktory  poprzez swoje myśłi, uczucia i przekonania  jest w stanie przekierować swoje życie. Zatem Dziewczynka z  “Zapałek”- nie udała się  za Babcią na drugą stronę zasłony a została przywrócona do pełnowartościowego, wypełnionego pasją i radością – życia.

Starannie przygotwani tancerze, wokaliści, muzyka, choreografia, piękna, dopracowana scenografia i klinatyczna  gra swiateł – wszystko to zlożyło się na wielki sukces Studia i zasluguje na słowa uznania.

Video – relacja “Zapałki

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię