Sieć sklepów Target na celowniku: zniżki, kupony, aplikacja

Sieci sklepów Target nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest jednym z najbardziej popularnych sklepów dyskontowych w Stanach Zjednoczonych. Zdecydowanie moim ulubionym.

Niestety nawet zniżkowy sklep Target czasami wydaje się zbyt drogi. Banknoty stu-dolarowe znikają zbyt szybko z portfela, a w koszyku prawie pusto.
Czy można dodatkowo zaoszczędzić na zniżkowym sklepie? Jak najbardziej!

Poniżej znajdziecie kilka prostych sposobów oraz porady, które pomogą Wam zaoszczędzić zaoszczędzić w czasie zakupów sieci sklepów Target w USA.

• W każdy dzień tygodnia inne departamenty mają przeceny:
Poniedziałki – elektronika, akcesoria, ubrania dziecięce, książki, wszystko dla niemowlaków.
Wtorki – ubrania dla kobiet, supermarket – jedzenie, dział dla zwierząt.
Środy – ubrania dla panów, zdrowie i uroda, pieluchy, meble, ogród.
Czwartki – buty, bielizna, zabawki, sport, dodatki mieszkaniowe.
Piątki – auto, kosmetyki, biżuteria.
Sobota i niedziela – w te dni Target wydaje ulotki ze zniżkami. Co tydzień coś innego.

Krótki słowniczek terminów używanych w sieci Target.
• Price adjustments
Czyli korekta cen. Możesz jej dokonać do dwóch tygodni od zakupu produktu. Krótko mówiąc kupiłaś rzecz drożej, a po tygodniu jest dostępna po niższej cenie, Target zwróci ci różnicę.
• Price matching
Czyli tak zwane wyrównywanie cen. Jak to działa? Jeśli produkt przez ciebie zakupiony w sklepie Target znajdziesz po niższej cenie na Amazon.com, Walmart.com, BestBuy.com, ToysRUs.com, BabiesRUs.com lub w lokalnych biuletynach reklamowych Target odda ci różnicę. Pamiętaj, masz na to 7 dni od zakupu i musisz pokazać oryginalnych rachunek.
• 15-70% off
Rzeczy przecenione znajdziesz na krótkich częściach półek, z reguły blisko ścian sklepowych. Target chce, abyśmy kupowali produkty nieprzecenione, dlatego też tak ciężko czasami jest znaleźć półki z przecenami.
• Kody zniżkowe
Target obniża ceny o 15, 30, 50 i 70%. W tej kolejności. Każdy produkt przechodzi przez ten system. Kiedy widzisz w sklepie przeceniony produkt (czerwono-biała plakietka) przypatrz się cyfrze w górnym prawym rogu. To tam znajdziesz procent, o który produkt został obniżony. Jeśli widzisz 30 to znaczy to, że masz jeszcze szansę kupić daną rzecz taniej, musisz tylko cierpliwie poczekać.
• Karta kredytowa Target
Chyba każdy ją posiada. Karta daje ci automatyczną zniżkę w wysokości 5% przy kasie. Oprócz tego płacąc ich kartą otrzymujesz dodatkowe 30 dni na zwrot jaki i darmową wysyłkę, kiedy zamawiasz na stronie internetowej sklepu.
• Target App
Jeśli zainstalujesz tę aplikację na swoim smartphone to kupony będziesz otrzymywać automatycznie.
• Cartwheel
To kolejna zniżkowa aplikacja telefoniczna sklepu Target. Jeśli jej nie posiadasz to pomimo tego, że dany przedmiot jest na przecenie ty zniżki nie otrzymasz. Warto zainstalować i oszczędzać. Będąc w sklepie wystarczy, że przeskanujesz kod kreskowy – barcode produktu, który chcesz kupić, a cartwheel pokaże ci czy jest na nią specjalna cartwheel’owa przecena.
• Sezonowa przecena
Dla cierpliwych jest to najlepsza okazja na zaoszczędzeniu na zakupie sezonowych artykułów.
50% zniżki dzień po święcie.
75% zniżki trzy dni po święcie.
90% zniżki tydzień po obchodzonym święcie.
• Kupony
Gdzie je zdobyć i jak z nich skorzystać:
Wydrukuj kupon ze strony http://coupons.target.com/
Sprawdź Target na app.
Wydrukuj kupony sklepu Target ze strony coupons.com.
Sprawdź stare rachunki. Czasami na nich znajdziesz kupony.
Sprawdź strony producentów. Target jest jednym z niewielu sklepów, który zezwala na użycie kuponu producenta i sklepowego na zakup jednego produktu. Podwójna oszczędność.

Jak wszystko w życiu i zaoszczędzenie na zakupach w Targecie wymagają małego wysiłku. Ale warto. Można przecież wydać zaoszczędzone w ten sposób pieniądze na inne przyjemności jak na przykład kawa w Starbucks.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: JAK ZAOSZCZĘDZIĆ W STARBUCKS

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię