Nowy iPhone 11. Jutro Premiera! ZOBACZ!

Nowy-iPhone-11-Premiera

Premiera nowego iPhone 11 (2019) odbędzie się już jutro – 10 września!

Ostatnie miesiące nie są zbyt szczęśliwe dla firmy Apple. Na giełdzie firma straciła ponad 300 miliardów, sprzedaż iPhone jest dużo mniejsza niż zakładano a gwoździem do trumny stał się skuteczny atak hakerski na uznawane za bezpieczne systemy iOS oraz iOSX.

Czy nowy (podobno rewolucyjny) iPhone XI będzie hitem na rynku telefonów komórkowych? Zobaczmy.
Apple co dwa lata zmienia design swoich produktów, więc zgodnie z kalendarzem już jutro powinniśmy zobaczyć iPhone XI w nowej odsłonie.
W sieci aż gotuje się od zdjęć i domysłów jak będzie wyglądał nowy telefon od Apple. Oto lista tych najbardziej prawdopodobnych zmian w iPhone 11

Praktycznie wszyscy są zgodni iż na pewno będzie on wyposażony w „potrójny” aparat i będące już standardem na rynku złącze USB-C.

Czy zainstalowany potrójny system soczewek oraz dioda doświetlająca będzie umieszczona na niespecjalnie ładnym rozwiązaniu designerskim (znanym z telefonu Huawei Mate 20)?
Wielu fanów iPhona obawia się takiego rozwiązana które zupełnie może popsuć elegancki wygląd telefonu.

Według niektórych doniesień jedna z kamer w nowym iPhone ma również służyć jako czujny do aplikacji AR (tzw. czujnik głębi ostrości wykorzystany w fotografii).

Wszyscy również czekają na specyfikację nowego serca telefonu iPhone 11. Będzie to procesor pod kodową nazwą A13 Bionic. Niestety Apple nie ujawnia żadnych szczegółów odnośnie tego procesora. Mamy nadzieję, że A13 to duży wzrost mocy obliczeniowej oraz spadek mocy energetycznej, a co za tym idzie dłuższa żywotność baterii.

Notches – czyli popularne „wcięcia” wyświetlacza na górze telefonu również mają być znacznie mniejsze. Pod ekranem zostanie ukryte zdecydowanie więcej czujników (podobnie jak zrobił to Samsung w modelu Galaxy 10 lub LG G7)

TAK! Nowy iPhone ma wreszcie wspierać obsługę Apple Pencil. Tutaj również producent nie podaje żadnych szczegółów. Możemy się jednak domyślać, iż zasada działania będzie podobna (jeśli nie taka sama) jak w telefonach Samsung S10 Note.

UWAGA: Po raz pierwszy premierę telefonu iPhone 11 będzie można oglądać na żywo w internecie za darmo!

Start już jutro 10 września w samo południe (czasu Central Daylight Time) – czyli o 19:00 czasu polskiego. ZAPRASZAMY!

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię