Polska bezpłatna aplikacja BOOKSY która podbija świat weszła odważnym krokiem do Stanów. Brawo my!

0
388
Czas czytania około 2 minut

Polscy twórcy aplikacji do zamawiania taksówek iTaxi odnoszą kolejny sukces. Konrad Howard i Stefan Batory kilka lat temu stworzyli ciekawą aplikację – Booksy.Teraz ta właśnie aplikacja bije rekordy popularności.

Bootsy umożliwia internetową rezerwację wizyt w salonach kosmetycznych, tatuaży, masażu i fryzjerskich. Aplikacja jest prosta w obsłudze i wygodna, gdyż skupia salony na całym świecie. Korzysta z niej już przeszło 300 tysięcy usługodawców.

Jak mówią twórcy Booksy “platforma cieszy się pozycją lidera w segmencie zdrowia i urody m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Brazylii, RPA, Hiszpanii i Polsce.”

“Choć pomysł rezerwowania usług online w branży beauty może wydawać się pozornie prosty, do tej pory żadna inna firma nie zbudowała na tym rynku platformy typu marketplace, która odniosłaby sukces. Aż do teraz. Wierzę, że Booksy jest gotowe stać się największą na świecie platformą dla przedsiębiorców, których biznes opiera się na wizytach klientów” – mówi inwestor Zach Coelius.

APLIKACJA BOOKSY

Popularność aplikacji rośnie z miesiąca na miesiąc. Tylko w miesiącu sierpniu wartość transakcji dokonanych na tej platformie wynosiła 390 mln zł. Jest to ponad 2,5-krotny wzrost w porównaniu z rokiem 2018.

Rynek urody jest ogromny. Tylko w Stanach Zjednoczonych wart jest przeszło 100 mld dolarów. Ale niecałe 5 procent wizyt jest rezerwowanych online.

Platforma Howarda i Batorego ma jeszcze dużo miejsca na rozwój i sukces. Niedawno otrzymali kolejne fundusze od inwestorów w wysokości 100 mln złotych. Łączna kwota środków zainwestowanych sięga już blisko 200 mln zł.

Twórcy powiedzieli, że “pieniądze te chcą przeznaczyć na umocnienie pozycji lidera w Stanach Zjednoczonych oraz dalszą ekspansję w Polsce i na innych rynkach.”

Jak działa Booksy?

To tylko 3 kroki:

1. Znajdź

ְ•Szybko znajdź fryzjerów, masażystów, stylistki paznokci, trenerów lub innych lokalnych usługodawców.
•Używaj Booksy na swoim komputerze lub smartfonie.
• Sortuj usługodawców wg poziomu ceny, preferowaną datę spotkania lub wg odległości.

2. Wybierz

•Przeglądaj cenniki usług.
•Sprawdź dostępność wybranego dnia.
•Masz ulubioną fryzjerkę? Sprawdź jej kalendarz.
•Sprawdź recenzje i wybierz najlepszy salon.

3. Rezerwuj

•Wybierz usługę, dzień i godzinę i zarezerwuj – otrzymasz szybko potwierdzenie rezerwacji.
•Otrzymuj przypomnienia przez maila i powiadomienia na komórkę, w ten sposób nie zapomnisz o swojej rezerwacji.
•Nie możesz dotrzeć? Nie ma tragedii. Zawsze możesz odwołać rezerwację bez zbędnych tłumaczeń.

Bezpłatną aplikację pobierzesz za darmo ze sklepów Apple Store i Google Play.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię