Trwają przygotowania do internetowej konwencji Republikanów. Znamy listę gości

źródło: pixabay.com, Donald Trump

Republikanie przypominają o rozpoczynającej się konwencji partii, która rozpocznie się w poniedziałek, 24 sierpnia w Charlotte w Karolinie Północnej.

Wezmą w niej udział zaproszeni goście, ustawodawcy oraz najwybitniejsi przedstawiciele partii, którą reprezentuje Prezydent Donald Trump.

Organizatorzy tzw. Republican National Convention, nie podali szczegółowej listy uczestników, ale już dziś wiemy, że poza Donaldem Trumpem, wystąpią członkowie jego rodziny w tym Pierwsza Dama Melania Trump, której przesłanie będzie można obserwować we wtorek. Dzień później w Parku Fort McHenry w Maryland wystąpi wice prezydent Stanów Zjednoczonych Mike Pence.

Jak informuje przewodnicząca komitetu organizacyjnego tegorocznej konwencji Ronna McDaniel, podczas czterodniowej imprezy spodziewanych jest wiele niespodzianek. Głos zabierze m.in. para znana z obrony swojej posiadłości w St. Louis przed tłumem protestujących z ruchu Black Lives Matter, Mark i Patricia McCloskey.

Tegoroczną konwencje zakończy czwartkowe przemówienie Prezydenta Donalda Trumpa wygłoszone z Białego Domu.

Transmisje ze zbliżającej się konwencji śledzić będzie można codziennie na żywo w godzinach od 9 do 11 wieczorem na takich platformach jak: Amazon Prime, Twitter, Twitch i YouTube.

JR

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię