Opiekunka oskarżona o zabójstwo 2-latki

29-letniej opiekunce postawiono zarzut morderstwa 2 -letniej dziewczynki. Do tragedii doszło 9 grudnia w Sandy Springs w Georgii.

Do niereagującej dwuletniej Fallon dziecka wezwano pogotowie. „Otrzymaliśmy telefon  w sprawie dziecka, które nie reagowało. Departament Policji w Sandy Springs oraz pogotowie medyczne natychmiast zareagowało. Doszło do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Dziewczynkę przewieziono do szpitala, gdzie została później uznana za zmarłą” – powiedział sierżant Salvador Ortega z wydziału policji w Sandy Springs.

Egzaminator medyczny uznał śmierć dziewczynki za zabójstwo – przekazała policja z Sandy Spring. Matka dziewczynki przekazała, że opiekunka była jej bliską przyjaciółką oraz nianią. Flood zajmował się Fallon od sierpnia. Według jej wersji dziewczynka odniosła obrażenia na placu zabaw. Jednak według policji, historia wzbudzała wątpliwości.

Jak wynika z sekcji zwłok dziecko doznało poważnych obrażeń, które spowodowały śmierć. „To co powiedziała opiekunka, nie zgadzało się z ciężkimi obrażeniami, jakie odniosło dziecko”.

Z kolei z akt sądowych wynika, że Flood była już wcześniej aresztowana przez policję, w 2018 za pobicie i inne przestępstwa oraz w 2012 roku za naruszenia przepisów ruchu drogowego oraz posiadanie nielegalnych substancji.

Kobieta została aresztowana i oskarżona o dwa przestępstwa: morderstwo z premedytacją, pobicie i okrucieństwo wobec dziecka.

AL

Nie żyje Hanna Stankówna

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię