Andrzej „Piasek” Piaseczny w szpitalu. Artysta opublikował poruszające nagranie

Andrzej Piaseczny ciężko przechodzi zakażenie koronawirusem. Polski piosenkarz znalazł się w szpitalu i jest podłączony do aparatury wspomagającej oddychanie. Mimo poważnej choroby muzyk nagrał krótki film, w którym prosi wszystkich o rozsądek i przestrzeganie zasad higieny.

„Kochani, wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to, co z nami może się wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po dziesięciu dniach chorowania w domu musiałem się znaleźć tutaj. Bardzo przepraszam wszystkich, z którymi mieliśmy się spotkać na koncertach, ale to przecież wszystko wróci” – mówi Andrzej Piaseczny.

Muzyk apeluje:  „Bądźcie zdrowi i trzymajcie się, bardzo proszę, zasad bezpieczeństwa i higieny. Bardzo też dziękuję wszystkim, którzy naprawdę z pasją i zaangażowaniem się mną tutaj zajmują. Zdrowia.”

Andrzej Piaseczny ma 50 lat. Oprócz kariery muzycznej artysta występował w serialu „Złotopolscy”. Można go było także zobaczyć w talent show „The Voice of Poland”.

AL

Czytaj również:

Totalny lockdown w Polsce. Wiemy, od kiedy

Georgia: Seria zabójstw w salonach masażu

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię