Chwile grozy w samolocie lecącym do Miami (video)

Ostatnią godzinę lotu z Los Angeles do Miami, pasażerowie American Airlines bez wątpienia zapamiętają do końca życia.

Obsługa samolotu nakazała wszystkim pasażerom pozostanie na swoich miejscach i założenie rąk na głowę. Jedyną rzeczą, o ktorej zostali poinformowani było „zagrożenie bezpieczeństwa” na pokładzie.

Zobacz też: Najlepsze wyszukiwarki tanich lotów

Pomimo powtarzających się próśb o nie filmowanie, jeden z pasażerów nakręcił i udostępnił na Twitterze następujący film na pokładzie AA2289 z Los Angeles (LAX) do Miami (LAX) zeszłej nocy:

Po wylądowaniu funkcjonariusze organów ścigania wsiedli do samolotu, aby rzekomo aresztować kobietę. Aresztowanie miało miejsce, gdy samolot wylądował w Miami (lot wylądował o 4:42 ET).

Jeden z pasażerów znajdujących się na pokładzie samolotu nazwał ten czas „najstraszniejszym momentem życia” i zasugerował, że linia lotnicza nie podała żadnych informacji co było powodem zajścia, nawet po wylądowaniu.

Po wylądowaniu w Miami pasażerowie zostali przewiezieni autobusem do terminalu i nie mogli go opuścić, aż do momentu gdy służby bezpieczeństwa wyrażą na to zgodę.

Rzecznik American Airlines odmówił podawania szczegółów, zaznaczając jednocześnie, że „Bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem i przepraszamy naszych klientów za wszelkie związane z tym niedogodności”.

Co wydarzyło się na pokładzie samolotu? Jedna z pasażerek feralnego lotu powiedziała, że powodem całego zajścia była rozhisteryzowana kobieta, która krzyczała przez ponad 90 minut i ostatecznie została przyklejona taśmą klejącą do swojego siedzenia.

ZSS

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię