10 najlepszych aplikacji dla małych firm które mogą zaoszczędzić Twój czas i pieniądze

Jeśli prowadzić biznes spójrz na poniższą listę aplikacji. Pomogą ci one w prowadzeniu firmy oszczędzając czas i pieniądze.

Aplikacje komunikacyjne

1. Slack

Slack to jedna z najpopularniejszych aplikacji komunikacyjnych na rynku. Dzięki Slack możesz tworzyć różne kanały komunikacji, wysyłać wiadomości grupowe oraz dzielić grupy na małe jednorazowe spotkania w ramach kanału Slack.
Podstawowa wersja Slack jest darmowa. Wersja biznesowa – 12,50 USD.

2. Fuze

Fuze to narzędzie do wideokonferencji, które działa na wszystkich platformach i urządzeniach. Bez względu na to, gdzie ktoś jest w Twoim zespole, może wskoczyć na Fuze i dotrzeć na Twoje spotkanie na czas. Fuze oferuje szkolenia dla użytkowników i materiały.
Cena zależy od planu.

Aplikacje finansowe

1. Quickbooks

Jedna z najlepszych aplikacji do prowadzenia finansów i księgowości. Quickbooks łączy się z Twoim firmowym kontem bankowym, PayPalem i Square oraz tysiącami innych. Możesz również użyć tej aplikacji księgowej do śledzenia wydatków i przesyłania zdjęć paragonów z telefonu.
Cena zaczyna się od 7,50 USD miesięcznie za plan freelancer.

2. Expensify

Expensify jest jednym z najprostszych aplikacji. Śledzi wydatki oraz przejazdy autem za pośrednictwem wielu platform. Paragony można skanować i przesyłać. Twoi pracownicy mogą zgłaszać tobie wydatki za pomocą kliknięcia jednego przycisku. Może również odczytywać i importować wydatki z połączonego konta bankowego lub karty kredytowej.
Ceny zaczynają się od 9 USD miesięcznie.

Aplikacje podróżne

1. TripIt

TripIt umożliwia podróżnym przechowywanie w jednym miejscu ustaleń dotyczących podróży służbowych, planów podróży i informacji, w tym terminów spotkań i szczegółów lotów. Zawiera również prognozy pogody, mapy i wskazówki.
Wersja podstawowa jest darmowa.

2. Inigo

Inigo to aplikacja sieciowa, która pozwala na wykreowanie i dzielenie się wirtualnymi wizytówkami.
Podstawowa wersja jest bezpłatna.

Aplikacje operacyjne

1. Upward

Aplikacja Upward pomaga w znalezienie osób do pracy. Niezależnie od tego, czy Twoje potrzeby rekrutacyjne są stałe, czy sporadyczne, ta aplikacja umożliwia szybkie i łatwe publikowanie ofert pracy, sortowanie kandydatów oraz zapisywanie i wyszukiwanie życiorysów.
Cena zaczyna się od 50 USD za ofertę pracy.

2. Vivial

Vivial to aplikacja do marketingu biznesowego. Vivial pozwala użytkownikom budować markę online za pośrednictwem mediów społecznościowych, stron internetowych, lokalnych katalogów i biuletynów e-mail. Usługa automatycznie aktualizuje również wpisy w Miejscach Google dla tradycyjnych użytkowników biznesowych.
W sprawie cen należy skontaktować się z firmą.

3. Asana

Asana to menedżer informacji do współpracy, który jest o wiele łatwiejszy w użyciu niż standardowe — i bardziej złożone — oprogramowanie do zarządzania projektami. Pozwala użytkownikom aplikacji zarządzać zarówno projektami roboczymi, jak i osobistymi w jednym intuicyjnym interfejsie.
Podstawowa wersja jest bezpłatna.

4. LogMeIn Pro

LogMeIn Pro to aplikacja na Androida, która umożliwia zdalne logowanie w celu wykonywania funkcji administracyjnych na innych komputerach. Dostępna jest również wersja na Maca: LogMeIn na iOS.
Cena wynosi 30 USD za miesiąc za dwa komputery.

Historie Sukcesu | Kinga Korpacz – EXIT Realty Redefined

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię