Pierścień Atlantów – pierścień który daje moc i ochronę

Pierścień Atlantów jest zdecydowanie jednym z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych artefaktów, któremu przypisywana jest tajemnicza siła.

Zdaniem znawców tematu, wyryty w pierścieniu znak emanuje silną energią. Energia ta może pomóc ale również może i zaszkodzić. Przyjżyjmy się dokładniej temu tajemniczemu przedmiotowi.

Czytaj również: Pirat, który dał nam (nieświadomie) przepis na guacamole

Historia pierścienia

Pierwszych wiadomości o pierścieniu można zaczerpnąć z ksiąg pochodzących z 1860 roku. Istnieje legenda, że jest on spuścizną po starożytnych Egipcjanach. Pierwszy egzemplarz został odnaleziony podczas prac archeologicznych w Egipcie w Dolinie Królów w II połowie XIX wieku przez francuskiego egiptologa Markiza d’Agrain. Rzeczą, która wprawiła uczonego w zafascynowanie odkrytym przedmiotem, był brak możliwości powiązania pierścienia z kulturą starożytnego Egiptu – wyryte na nim znaki zwyczajnie do niej nie pasowały. Postanowił więc przypisać jego pochodzenie ludom wywodzącym się z cywilizacji, która została według legend pochłonięta przez ocean – Atlantydy (stąd też nazwa artefaktu). Atlantyda miała być kontynentem ulokowanym pomiędzy Ameryką Północną a Europą. Zamieszkiwał go lud posiadający niezwykłe moce magiczne. W wyniku wielkiego potopu zarówno kontynent jak i jego mieszkańcy zostali pochłonięci przez ocean Atlantycki.

Według niektórych założeń, część społeczności zatopionego miasta miała dotrzeć do Egiptu.

Czytaj też: Archeolodzy odnaleźli sekret bogactwa króla Solomona – i nie było to złoto!

Moc pierścienia

Znak wyryty w pierścieniu jest prosty: składa się z prostych figur geometrycznych (trzech dużych prostokątów, sześciu kwadratów, dwóch trójkątów równobocznych) rozmieszczonych według określonego porządku. Kształty te mają stwarzać barierę przed wszystkim co jest nam w stanie zaszkodzić: niekorzystnymi wydarzeniami, toksycznymi ludźmi, złymi klątwami i urokami.

Zobacz też: Kariera zgodna z Twoim znakiem zodiaku

Moc pierścienia zależy również od tego, na który palec go założymy:

  • Noszony na małym palcu pobudzi logiczne myślenie, wzmocni spostrzegawczość o zdolność do refleksji. Wspomoże leczenie chorób i objawów bólowych.
  • Umieszczony na palcu serdecznym poprawi zdolności naszego umysłu oraz poczucie naszej wartości. Zadziała uspokajająco oraz dostarczy odporności na infekcje.
  • Noszony na palcu środkowych będzie hamował skłonność do agresji i gniewu. Pomoże w utrzymaniu samodyscypliny i systematyczności. Jest szczególnie polecany osobom zmagającym się z nałogami.
  • Umieszczony na palcu wskazującym pomoże w zrozumieniu otaczającego świata i doskonaleniu się. Zadziała również przeciwzapalnie i wzmacniająco.
  • Noszony na kciuku doda wrażliwości i poczucia estetyki. Zmniejszy intensywność impulsywnych reakcji oraz wspomoże kształtowanie silnej woli. Okaże się też pomocny w leczeniu chorób górnych dróg oddechowych.

Wedłyg teorii pierścień Atlantów jest przypisany do jednego właściciela, dlatego nie powinien być dzielony z innymi osobami a po śmierci właściciela powinien być oczyszczany lub chowany z właścicielem w miejscu pochówku. Z uwagi na fakt, że pierścień jest energetyzatorem należy zdejmować go na kilka godzin dziennie – najlepiej w miejscu, gdzie „złe moce” nas nie dosięgną.

Gen. Mirosław Hermaszewski o kosmosie: “Dawniej liczył się prestiż”

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię