Dwa bilety lotnicze pierwszej klasy na lot do dowolnego miejsca na świecie i 10 000 dolarów na wydatki. Dla każdego pracownika. (WIDEO)

Pracownicy firmy Spanx otrzymali niecodzienny podarunek.10 000 USD i po dwa bilety lotnicze pierwszej klasy.

Dyrektor naczelna i założycielka firmy Shapewear Spanx, Sara Blakely, zaskoczyła pracowników firmy niezwykłym podarunkiem. Każdy pracownik Spanx otrzymał po dwa bilety lotnicze pierwszej klasy na lot do dowolnego miejsca na świecie i 10 000 dolarów na wydatki.

Zobacz również: Kanye West już się tak nie nazywa. Jest decyzja sądu!

Blakely w ten sposób chciała uczcić nową umowę wartości 1,2 miliarda dolarów, którą zawarła z firmą Blackstone. „To bardzo ważna chwila dla każdego z was” – powiedziała Blakely w przemówieniu do pracowników. „Aby uczcić tę chwilę, kupiłam każdemu z was dwa bilety pierwszej klasy do dowolnego miejsca na świecie”.

Na swoim koncie na stronie Instagram Blakely napisała: „Naprawdę chcę, aby każdy pracownik celebrował ten moment na swój sposób i stworzył wspomnienia, które przetrwają całe życie! Dziękuję za 21 magicznych lat i wiele kolejnych, które nadejdą”.

Blackstone kupił większość imperium bielizny modelującej ciało. W osobnym poście Blakely dodała że „pozostanie znaczącym udziałowcem”.

Czytaj też: O niej mówi cały świat! Genialna 8-latka Adhara Sanchez Gomez

„Z całego serca kocham tę markę. Z całego serca będę nadal kochać tę markę. Pozostanę znaczącym udziałowcem i nadal będę pomagać firmie realizować jej największy potencjał, a także nadal realizować moją największą pasję – wznoszenie kobiet”.

Po wzniesieniu toastów i otarciu łez kilku pracowników podzieliło się planami podróży. Niektórzy udadzą się do RPA, Chorwacji i na Antarktydę. Jeden z pracowników zabierze swoją dziewczynę w podróż do Szwecji, a para nowożeńców uda się na miesiąc miodowy na Bora Bora.

Sara Blakely założyła firma w 2000 roku z 5000 dolarów swoich oszczędności, które zarobiła na sprzedaży faksów. Jej wizją w tamtym czasie było stworzenie produktu dla kobiet do noszenia pod ubraniem, który pomógłby im poczuć się bardziej komfortowo. „Kiedy założyłam Spanx, napisałam na kartce jeden cel, że ta firma pewnego dnia będzie warta 20 milionów dolarów. Wszyscy się ze mnie śmiali”.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię