Bliźnięta – Horoskop na 2022

Bliźnięta

Po dwóch latach zaćmień w twoim znaku i strefie partnerstwa, prawdopodobnie jesteś gotowy na przerwę od wszystkich dużych i czasami przytłaczających zmian, do których musiałeś się dostosować. Na szczęście w tym roku mniej chodzi o szokujące zmiany, a bardziej o refleksję nad duchowym wzrostem i wzmocnieniem równowagi w codziennej rutynie, ponieważ zaćmienia – 30 kwietnia, 15 maja, 25 października i 8 listopada – uderzyły w twoje strefy duchowości i zdrowia.

Chociaż wolisz szybko poruszać się po życiu, zbierając i rozpowszechniając informacje w szybkim tempie, astrologia 2022 polega na zachęcaniu cię do łatwiejszego niż zwykle i podjęcia kroków wstecz, aby zrewidować i ponownie wyobrazić sobie to, co może być, abyś mógł być jeszcze bardziej produktywny, gdy przesz do przodu. Twój władca, Merkury, cofa się w tym roku cztery razy – najpierw przez strefę przygody, potem przez twój znak, przez strefę wyrażania siebie, a na koniec przez strefę intymności. A jakby tego było mało, Mars, planeta akcji i energii, spędzi od 30 października do 12 stycznia 2023 r. wstecz w twoim znaku, co może być szczególnie sennym okresem, podczas którego spowolnienie i odrobina cierpliwości naprawdę będą jedynym sposobem na zrobienie postępów w projektach pasji. Odwagi: Wszystkie te opóźnienia mogą pomóc ci dostroić się do tego, czego naprawdę chcesz w swoim sercu, abyś mógł śmiało do tego dążyć.

 

Szczęśliwy Jupiter przynosi również odrobinę szczęścia, optymizmu i zwiększonej widoczności do twojej strefy kariery przez większą część roku – z wyjątkiem 10 maja do 28 października i 20 grudnia do 2023 roku, kiedy rozświetli twoją strefę pracy, łącząc cię z jeszcze większą liczbą przyjaciół i współpracowników, którzy będą wspierać twoje cele.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię