Polak w półfinale Eurowizji. Jak sobie poradził? Oceńcie sami (video)

Konkurs Eurowizji jest zarówno prestiżowy jak i kontrowersyjny. Nie raz się przekonaliśmy, że dobry wygląd i świetny głos to nie wszystko. Czy w tym roku reprezentant Polski zachwycił publiczność i Jury i zdobędzie pierwsze miejsce?

Polskę w tym roku reprezentuje Krystian Ochman. Swoją piosenką „River” udowodnił, że Polska ma niezwykle utalentowanych piosenkarzy. Sam występ był perfekcyjnie przygotowany. Widownia mogła usłyszeć na samym początku dźwięk wody i zobaczyć w tle na ekranie specjalną nakładkę imitująca wodę.

 

W następnym momencie zbliżono kamerę na twarz artysty, a po bokach ekranu płynęły krople wody. Przy drugim refrenie nastąpiła wizualizacja burzy a Krystianowi towarzyszyły tancerki ze studia Egurrola Dance Studio.

Według Ochmana tancerki i ich taniec symbolizował niepokój, stres i złość. „Moim osobistym demonem jest właśnie stres. Chciałbym, żeby wszystko było idealne”. Ochman wystąpił jako 14. Bukmacherzy obstawiają, że Krystian Ochmann awansuje do pierwszej 10. Piosenka „River” opowiada o stresie i potrzebie odpoczynku od zgiełku codzienności.

Osoby odpowiedzialne również za sukces oprócz oczywiście Krystiana jest współautorka piosenki Ashley Hicklin (tekst) oraz Adam Wiśniewski i Mikołaj „Tribbs” Trybulec (muzyka). Teledysk do piosenki stworzył Dawid Ziemba oraz ekipa Mind Productions.

 

Lady Gaga i Tom Cruise w fenomenalnym teledysku. Top Gun wraca na wielki ekran!

Posłuchaj podcastów: 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię