Robert „Bobby” Crimo. Co wiemy o sprawcy strzelaniny w Highland Park?

Fot. Twitter @MrAndyNgo

Domniemany sprawca strzelaniny na paradzie z okazji Dnia Niepodległości w Highland Park w Chicago, Robert „Bobby” Crimo III to początkujący raper. 22 latek jest synem Boba Crimo, właściciela Bob’s Pantry & Deli.

Informacje z mediów społecznościowych sugerują też, że ojciec Crimo III kandydował… na prezydenta miasta w roku 2019.

Parada z okazji Dnia Niepodległości w Highland Park zakończyła się tragicznie. W strzelaninie zginęło sześć osób, a 36 zostało rannych, w tym niektóre ciężko. Domniemany sprawca został ujęty niemal natychmiast w Lake Forest, dzięki sprawnej akcji policji. Natychmiast też przyjrzano się wcześniejszej działalności medialnej Crimo.

Uwagę przykuwają publikowane przez niego multimedia, zawierające sceny krwawych masakr. Prymitywna animacja przedstawia właśnie strzelaninę. Niepokój budzić mogą też pełne przemocy utwory, które nagrywał Robert „Bobby” Crimo III.
Sąsiedzi twierdza, że nie nawiązywał z nimi żadnych relacji. Znają go głównie z tego, że jeździł samochodem po ulicach dzielnicy.

Zdaniem policji strzelec ukrył się na dachu i bardzo trudno było go namierzyć. Obecnie trwają przesłuchania w tej sprawie.

10 największych bunkrów na świecie (video)

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię