7 sklepów sieciowych oferujących darmowe warsztaty i zajęcia

Jeśli chciałbyś nauczyć się nowej umiejętności, ale w budżecie domowym nie masz przeznaczonych funduszy na tego typu wydatki mamy kilka sugestii dla ciebie. Wielu sprzedawców oferuje bezpłatne zajęcia i warsztaty z różnych dziedzin.

Oto gdzie możesz nauczyć się czegoś nowego za darmo:

1. Michaels

Sklep oferuje również bezpłatne i premium zajęcia online jak i osobiście na terenie swoich sklepów.

Lekcje można pobierać z malowania, akwaforty, malarstwa akwarelowego, szkicowania, robienia biżuterii, szydełkowania i wiele więcej.

 

2. REI

Warsztaty REI oferują naukę wszystkiego od wędkarstwa muchowego po wybór odpowiedniego plecaka. REI również oferuje warsztaty – wycieczki podczas których uczy kajakowania, jazdy na rowerze czy wspinaczki.

Większość klas online jest darmowych. Ze te na świeżym powietrzu pobierana jest opłata.

3. Williams Sonoma

Ten wszystkim znany sklep sprzedający piękne urządzenia, meble i gadżety do kuchni, oferuje również darmowe klasy, warsztaty oraz spotkania z szefami kuchni i autorami książek kucharskich.

Nie wszystkie ich zajęcia i warsztaty są bezpłatne. Zajęcia i spotkania są organizowane osobiście w sklepach jak również online.

4. Home Depot

Home Depot oferuje bezpłatne warsztaty zrób to sam dla wszystkich grup wiekowych i poziomów doświadczenia. Home Depot dokształca chętnych w zakresie trawników, napraw płyt gipsowych, uczy jak malować, zainstalować wiatrak sufitowy i wiele więcej.

Warsztaty dla majsterkowiczów oferowane są w sklepach i online.

5. Lowe’s

Lowe’s tak jak Home Depot nauczy cię nie tylko podstawowego majsterkowania, ale również dokształci cię we wszystkich tematach odnowy domu.

Sklep oferuje lekcje online oraz zajęcia praktyczne w sklepach.

6. Joann Fabrics

Każda osoba co lubi szyć zna ten sklep. Oprócz materiałów i maszyn do szycia w tym sklepie znajdziemy wyroby rzemieślnicze, zestawy do rękodzieł i wystroju domu na przyjęcie. Sklep oferuje zajęcia wirtualne i osobiście. Tematy obejmują pracę z włóknami, malowanie, robienie torebek, szycie, szydełkowanie, a nawet wykonanie animowanych zabawek.

Warsztaty oferowane są online i w sklepach. Większość zajęć osobistych jest bezpłatna. Klasy online z reguły kosztują 10 USD.

7. Apple

Sklepy Apple chcą pomóc każdej osobie w lepszym zrozumieniu technologii dlatego też oferują regularne, bezpłatne warsztaty edukacyjne obejmujące wszystko od robienia lepszego zdjęcia iPhone’a po personalizację zegarka Apple.

Niektóre sesje są wirtualne, inne oferowane są na terenie sklepów Apple.

 

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię