Kupuj Starbucks – zbieraj mile w Delta Airlines

Linie lotnicze Delta Air Lines i sieć kawiarni Starbucks łączą swoje programy lojalnościowe. Teraz pijąc ulubioną kawę można zbierać mile do przelotu samolotem. 1 mila – 1 dolar wydany na kawę.

Żeby wziąć udział w tym przedsięwzięciu wystarczy połączyć oba programy lojalnościowe przedstawione przez firmy. Osoby, które je połączą, będą mogły również zdobywać podwójne “gwiazdki” w Starbucks Rewards, gdy dokonają zakupów w sklepach Starbucks uczestniczących w programie w dniach, w których odbywają się loty Delty.

 

Delta pozwala już swoim członkom SkyMiles zbierać mile w Airbnb , Lyft i Instacart, jak również poprzez karty co-branded z American Express. Programy lojalnościowe stały się ważniejsze dla linii lotniczych, szczególnie podczas pandemii, kiedy podróże spadły.

 

Starbucks również uznał, że program lojalnościowy pomoże w zwiększeniu sprzedaży, a  także przyciągnięciu nowych klientów. Od środy do końca roku członkowie SkyMiles i Starbucks Rewards mogą zdobyć 500 mil, jeśli połączą swoje konta. Kolejne 150 mil otrzymają, gdy dokonają kwalifikującego się zakupu, takiego jak jedzenie, napoje lub inne towary. Według strony internetowej Starbucksa, z 150 gwiazdkami członkowie programu lojalnościowego mogą otrzymać napój kawowy, taki jak cappuccino.

Z promocji wyłączone są napoje alkoholowe.

MT

Posłuchaj podcastów: 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię