Tego jeszcze nie było! Płyn do mycia naczyń prosto od Królowej Elżbiety

Królowa Elżbieta II wprowadziła na rynek już wiele różnych produktów: filiżanki, sosy do potraw, gadżety na platynowy jubileusz. Tym razem zaskoczyła wszystkich decydując się na… płyn do mycia naczyń.

Jak donosi „Daily Mail” płyn do mysia naczyń sygnowany przez Królową jest na bazie naturalnej. Na etykiecie możemy przeczytać, że zapach przypomina „spacery wzdłuż wybrzeża”. Produkt będzie można kupić w królewskim sklepie Sandringam Estate.

Płyn do mycia naczyń o którym mówimy to wyjątkowy produkt: pokazuje zwyczaje samej królowej. Jak twierdzi osobisty kamerdyner Królowej, Elżbieta II, uwielbiała pikniki na świeżym powietrzu po których szła do zmywać naczynia. Przyznał, że królowa wyglądała inaczej w założonych rękawiczkach zmywając naczynia. Jednak można było dostrzec, że ta czynność ją odpręża. Płyn do naczyń nie ma wygórowanej ceny, kosztuje on 14,99 funtów.

 

Na etykiecie możemy również przeczytać, że płyn został stworzony z myślą o ochronie natury. Dzięki współpracy z firmą Norfolk Natural Living mamy pewność, że zawiera wspaniale dobrane składniki botaniczne. Co przekłada się na piękny zapach.

Jak widać, Królowa Elżbieta mimo upływu lat nie przestaje zadziwiać. Wielu już spekuluje na temat, jaki będzie następny produkt, i czym nas zaskoczy.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię