13-letnia Polka sensacją America’s Got Talent! Posłuchajcie sami!

Wtorkowy wieczór spędzony na oglądaniu America’s Got Talent przyniósł polskim widzom nielada niespodziankę. Na scenę weszła bowiem 13-letnia Sara James z Ośna Lubuskiego, małego trzytysięcznego miasteczka w zachodniej Polsce.

Podczas wstępnego wywiadu Sara była bardzo zdenerwowana, ale odważyła się na wyznanie sędziom Simonowi Cowell, Heidi Klum, Howie Mandel i Sofii Vergara: „kiedy byłam mała, oglądałam nagrania z tego programu na YouTube i zawsze mnie to zdumiewały słowa, że w Ameryce spełniają się marzenia, więc chciałam sprawdzić, czy to prawda”.

Po wykonaniu piosenki Billie Eilish „Lovely” Sara otrzymała owację na stojąco.

 

„Sara, Sara, Sara, przez lata słyszeliśmy wielu piosenkarzy, ale wow!” Simon powiedział. „To nie było idealne, ale masz w sobie prawdziwy blask gwiazdy. Czy to twój pierwszy raz w Ameryce? [Tak] To musi być niewiarygodne uczucie robić to przed amerykańską publicznością, ponieważ domyślam się, że to jest miejsce, o którym marzyłaś by występować. Pamiętam kiedy przyjechałem do Ameryki i to było 20 lat temu. To była chwila, której nigdy nie zapomnę i chcę, aby była to chwila, którą Ty zapamiętasz na zawsze.”

To mówiąc, nacisnął Golden Buzzer, dzięki czemu Sara mogła przejść bezpośrednio do występów na żywo. Wcześniej Sara, która jest pochodzenia polskiego i nigeryjskiego, reprezentowała Polskę w Eurowizji Junior i wygrała The Voice Kids Poland.

Posłuchaj podcastów: 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię