Czwarta część filmu Matrix. Jesteście gotowi?

Matrix-4

W 2017 roku pojawiła się plotka ze będą kolejne odcinki kultowego filmu Matrix….

Serca wiernych fanów na całym świecie ożyły nadzieją. Odtwórca roli Neo, Keanu Reeves powiedział że chętnie dołączy do obsady kolejnej części kultowej serii pod warunkiem ze w projekcie będzie również brało rodzeństwo Wachowskich.

Tak też się stało. To już oficjalne. Plotka stała się rzeczywistością. W 2020 rusza oficjalna produkcja kultowego filmu Matrix 4.

Według Warner Bros Lana Wachowski ( we współpracy z Aleksandar Hemon i David Mitchell ) napisze i wyreżyseruje „Matrix 4” a Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss wcielą się ponownie w role głównych bohaterów.
Neo i Trinty, ciemne okulary, długie płaszcze, lateksowe spodnie ( symbole Matrix) i kiełkująca w głowie myśl, ze może to co wiemy o świecie w którym żyjemy to tylko część prawdy?

60 milionowy budżet pierwszego Matrixa przyniósł wytworni Warner Bros około 1.6 miliarda dolarów przychodu. Na przestrzeni lat pomysły z tego kultowego filmu były (i są nadal) wykorzystywane w reklamach, filmach, a nawet przemówieniach polityków.

Od oficjalnego komunikatu Warner Bros w sprawie rozpoczęcia prac nad czwarta częścią Matrixa nie minęła jeszcze doba, a Internet i media społecznościowe przepełnione są komentarzami zarówno zwolenników jak i krytyków.
Żyjemy w świecie w którym granica pomiędzy rzeczywistością a światem wirtualnym jest coraz cieńsza. Naukowcy prześcigają się w teoriach o wielowymiarowości świata, matematycy zapisują tablice równaniami, sztuczna inteligencja zastępuje zasoby ludzkie i towarzyszy nam na każdym kroku.

Wszystko fajnie. Życie toczy się codziennym rytmem, tylko czy naprawdę jesteśmy gotowi do odkrycia czym naprawdę jest Matrix?

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię